Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma elütött egy autó. Mit jelent?

Ma elütött egy autó. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Minden okkal történik. A zebrán ütöttek el,estem is egy nagyot, de komoly bajom nem lett.Nem tudtam haragudni arra, aki eltarolt és olyan érzésem van, mintha az a személy is csak egy eszköz lett volna arra, hogy figyeljek oda valamire az életemben. Ezenkívül nem érzem megrendítőnek ezt az eseményt, holott nagyon rosszul is járhattam volna. Ami érdekes lehet, hogy egy barátnőmet tavaly ütötték el ugyanebben a hónapban csak neki súlyosabb sérülései lettek(természetesen bementem hozzá mikor írt nekem azonnal), valamint pénteken lesz egy éve, hogy meghalt a cicám és hozzám nagyon közel állt.Nem úgy tekintettem rá, mint egy állatra, sokkal inkább volt lelkitársnak mondható. Nem tudtam feldolgozni rendesen az ő halálát a mai napig és úgy érzem ma neki köszönhetem az életem. Nagyon pozitívan állok az élethez és próbálok figyelni minden jelre az életemben. Anyukám azt mondta, hogy az ilyen esetekben az ember rossz úton jár és ez annak a figyelmeztetése. Kíváncsi lennék kinek mi erről a véleménye,mit jelenthet az, hogy elütöttek és szerencsésen épségben megmaradtam.

2017. jan. 3. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
hulye vagy te, ez annyit jelent hogy mazlid volt, vagy vedd ugy hogy meg nem jott el az ido hogy meghalj, egy biztos en pofanvagtam volna a sofort minimum.
2017. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Annyit jelent, hogy figyelmetlenül keltél át az úttesten... Vagy te, vagy az autós nem tartotta be a közlekedési szabályokat.


Mást nem nagyon tudok írni, nem vagyok ennyire spirituális lélek, ezért én azt mondom neked, hogy szerintem pusztán a figyelmetlenség miatt volt az eset. Persze úgy fogod fel ahogy te akarod, ha a macskádnak tulajdonítod ezt az incidenst, hát tedd, de mindenképp vigyázz magadra!

2017. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy jobban kellene figyelni a zebrán való átkeléskor.
2017. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!