Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gépfuggő vagyok, mit tegyek?

Nyarierik123 kérdése:

Gépfuggő vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napom nagy része gépezésből állt, de alaplap hibás lett a gépem 3 napja, nagyon erősen gépfüggő vagyok, és most már iszonyúan szenvedek😭, mit tudok tenni ellene?

2017. jan. 3. 20:57
 1/9 Szimeon válasza:
Nincs orvosság. Mondanám, hogy a teljes megvonás, de ebben a mai rühes világban már ezt sem lehet, mert lassan már a gyereket is számítógépen keresztül csinálják.
2017. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor annyit tehetek hogy kifizetem a javítást?
2017. jan. 3. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
drága jó istenem nagy a baj. te gyerek nézz körül! csak a gép van a szobádba? mit szoktál csinálni a gépen? mire függtél rá annyira? ha játék akkor karaktert/eszközt rajzolj,makettezz,barkácsolj stb... ez kezdetnek megteszi addig sem gépezel. keress olyan dolgokat amik érdekelnek. NE iskolával kapcsolatos legyen mert ugye az kapásból egy frusztráció.
2017. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gépet netre és játékra használtam, nincs sok holmi a szobámban, inkább tv-t szoktam nézni
2017. jan. 4. 06:49
 5/9 Szimeon válasza:
0%
Menj el sétálni. Vagy kezd el kifesteni a lakást, stb.
2017. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira le vagyok törve, hogy semmihez sincs kedvem
2017. jan. 5. 07:38
 7/9 anonim válasza:

Fejezd be a gèpezèst ! Kàros ràd ès a környezetedre nèzve is! Gèpfüggő a párom mi is ezzel küzdünk . Olvass könyvet , tàrsalogj màs emberrel , lègy nyitottabb mert így teljesen elszigeteled magad a külvilàgtól!

Javaslom h minden nap 1 órát kapcsold ki a gèped napközben. Ès minden nap növeld a percek szàmàt. Sokat fog segíteni.

2021. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Öhm, haver az megvan hogy ez a kérdés már 4 éves?😀
2021. ápr. 5. 12:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta már teljesen más a helyzet, már el is felejtettem hogy kiírtam ezt a kérdést, Enyhén szólva már hülyeségnek is tartom.
2021. ápr. 5. 12:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!