Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miket rajzoljak amitől fejlődh...

Miket rajzoljak amitől fejlődhetnék? És képről, vagy olyanról ami előttem van?

Figyelt kérdés

Valaki hozzáértő van interneten, aki tudna ebbe segíteni?Hozzáértőnek nem feltétlen Rád gondoltam (bár Te is segíthetsz, ha akarsz :-)), hanem hogy van-e esetleg egy rajztanár interneten, vagy valaki.

Mutattam már a rajztanárnőmnek egy rajzomat, de nem mondott semmi hasznosat.

Én általában állatokat, portrékat rajzolok, de most szeretnék majd épületeket.


Ez a múlt heti rajzom. Tehát most kb. ilyen szinten rajzolok:

[link]


2010. máj. 4. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem tudok segíteni, csak azt akartam mondani, hogy nagyon széép a rajzod! gyönyörűű :)
2010. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudok segíteni sajnos. De nagyon szépen rajzolsz... (o)_(0)
2010. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyönyörűen rajzolsz, nagyon tetszik ^^

Szerintem az embereket, állatokat különféle beállásokban rajzolhatnád le(pl amikor labdát dob valaki, vagy ugrik a kutyus).Épületeket...először egyszerűbbel kezdd, majd mehetnek bonyolultabbak is.Rajzolj csendéletet...Tudom, unalmas, de jól lehet vele fejlődni, vagyis az én rajztanárom azt szeretne tőlem látni ^^

14/L (remélem segítettem)

2010. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ügyesen rajzolsz de kb. minden második ember, aki foglalkozik rajzolással ilyeneket rajzol,ezek unalmasak. Ha tényleg komolyan gondolod akkor meg kell találnod a TE stílusoat és saját magadtól rajzolni, nem másolni. Persze másolással fejlődik az ember, szóval gyakorolgass csak.
2010. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

detökzsírmáár :D

Fogja a hasát a breki ^^

Nagyon jól rajzolsz :D

2010. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
neked minek rajztanár??? gyönyörűen rajzolsz!
2010. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

Azért van még jócskán hóvá fejlődnöm.

2010. aug. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!