Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem tudok magamról rossz...

Ha nem tudok magamról rossz tulajdonságokat mondani akkor az azt jelenti, hogy önimádó vagyok? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
egyébként biztos van rossz tulajdonságom, de most a néha lustán meg ilyeneken kívül tényleg nem jut semmi az eszembe...tudnátok írni néhányat ami általában szokott lenni az embereknek?

2017. jan. 8. 20:27
 1/5 Derwer válasza:

Nem, ez csak azt jelenti, hogy nem ismered önmagad.

Mondjuk sokan türelmetlenek.

Lehetnek agresszívak is. Vagy épp tutya-mutyák=túl jámborak.

Lehetnek túlságosan precízek, amivel őrületbe kergetnek másokat.

De lehet valaki trehány is, nem végez pontos munkát.


És így tovább...

2017. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden lehet rossz, ha tul "sok". Majdnem minden tulajdonsag lehet jo vagy rossz. Pl: Szorgalmas-izgaga

Nyugodt-lusta

Joszivo-balek

Johiszemu-naiv

Intelligens-okoskodo

Onbizalommal teli-bekepzelt

Szereny-onbizalomhianyos

Bator-vakmero

Es meg sorolhatnam...

2017. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. És külső segítség nélkül ezekre hogy jöjjek rá?
2017. jan. 9. 08:29
 4/5 Derwer válasza:

Mindig akadhat külső segítő. Szüleid, barátaid, munkatársaid.


Amúgy meg magadtól is sok mindenre rátudsz jönni: mi az amivel felbosszantasz másokat? Mi az ami miatt nem jutsz sikerre?

Egyszerűen ez az önismeret. Kvázi tudnod, vagy legalábbis sejtened kell...

2017. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kulso segitseg lehet a kornyezeted reakcioja. Mi az, amivel rendszeresen felbosszantod oket? Vagy mi az, amivel a sajat eletedet teszed nehezebbe?

Konkret peldat irok magamrol: borzaszto lusta es kenyelmes vagyok no letemre. Ezzel magamat szivatom, mert ha egesz nap ott hagyok mindent, ahol hasznaltam, nem rakom el rogton hasznalat utan, akkor nagyon hamar kupi lesz es sokkal nehezebb elpakolni, mintha rogton visszatennem a helyere a cuccokat. Szoval magamat szivatom a rossz tulajdonsaggal.

2017. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!