Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék testi, lelki...

Mit tehetnék testi, lelki válságom ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon elhízott voltam és a külsőm miatt szóba se jöhetek a lányok.

Az egyik nap a tükörbe nézve megfogadtam,hogy lefogyok és 40 kilót adtam le.

Most sem vagyok elégedett ,mert a tükörbe nézve,hogy is mondjam a tűrhető jelző is arcátlan hazugság lenne.

Eddig a kövérségem tökéletes indok volt arra,hogy miért nem sikerül egy lányt találnom,de most tényleg zsákutcába kerültem.

Hiába szednék magamra izmot az,az arcomon semmit se változtatna.

Ezt nevezik genetikai cölibátusnak?


2017. jan. 12. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Ezt onutalatnak nevezik. Az arcodon meg valoszinuleg messzirol is latszik ez, es ez roppant csunyava tehet. Kezdetnek talan gondolkozz el ezen.
2017. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
1. Csak másodszori olvasásra esett le, hogy ékezet nélkül írsz, és nem egy drasztikus fogyás utáni elváltozás neve az onutalat, hanem önutálat, amit írni akartál. Már kezdtem meglepődni, milyen orvosi szakértők járnak itt a Szexualitás témában.
2017. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!