Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjek bele, hogy...

Hogy kezdjek bele, hogy megváltoztassam a gondolat menetem?

Figyelt kérdés

Szeretnék változtatni. 16 éves vagyok, és nem vagyok boldog a személyiségem egyik felével, amivel az a probléma,hogy szörnyen félénk vagyok. Csak akkor beszélek,ha kérdeznek. Eléggé antiszociális vagyok és félek az emberektől amiből adódóan félek kondi terembe is menni,pedig nagyon szeretnék egy kis önbizalmat szerezni.

Az iskolában az "egyedül vagyok" táborát erősítem, mivel eléggé összeszokott emberek közé kerültem.

És ezek után elfogott az a "nem érdekel más semmi" érzés amit próbálok leküzdeni, már elég régóta.



2017. jan. 26. 22:35
 1/2 anonim válasza:
Én is így vagyok. Szeptembertől új suliba járok.. Én azzal próbálok segíteni magamon, hogy festek és zenéthallgatok. Én azt javaslom,hogy ezt ne próbáld ki. Csak addig jó amíg azt csinálod és utánna ugyanolyan senkinek érzed magad.. Előszőr keresd fel mondjuk egy régi barátodat,vagy keress egy újat. De előszőr csak egyet. Olyant keress akivel tényleg jól kijössz. Ketten eljárhattok bulizni kinditerembe stb. Szóval ketten bármit megtehettek és ha már tényleg jártok ide-oda csomó embert fogsz megismerni :)
2017. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj oda a többiekhez, beszélgess velük. ne baszakodj, ne gondold tul
2017. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!