Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinalnatok ha mar nem...

Mit csinalnatok ha mar nem latnatok ertelmet az eletnek?

Figyelt kérdés

Diagnosztizalt pszichiatriai beteg vagyok

18/L



2017. jan. 27. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
keresnék neki értelmet, kipróbálnék új dolgokat
2017. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én amiatt nem látom értelmét sokszor, mert nem találok olyan embereket, akik kedvet adnának az életre.

Van pár motivációs film is akár, ami ilyenkor segíthet kijönni ebből...:)

2017. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játszanék.
2017. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a bajod? Bárcsak segíthetnék neked :(
2017. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben feladnám és bezárkóznék, hacsak egy lány belém nem szeret és küzdeni nem kezd értem.


A Te esetedben erőteljesen a közeli intenzív diádikus szociális kapcsolat a megoldás, magyarul valaki akivel szeretitek egymást, összejöttök örök életre, az életnek máris lesz értelme. Az enyémnek addig van, amíg van aki szeret.

2017. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy borderlines vagy, gondolom még tudod korlátozni saját viselkedésed. Ahogy pl. a munkahelyeden vagy a suliban is adott esetben visszafogod magad, úgy gondolom a szüleiddel is így teszel. Vagy a pszichiátriai betegséged mennyiben befolyásolja a társasági életed?
2017. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon,szuksegem lenne valakire.
2017. jan. 28. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!