Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A füvet valak i próbálta?...

A füvet valak i próbálta? Meddig tartott a hatása és lehetett látni valamit rajtatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 19:40
 1/5 Ammarilys ***** válasza:
ki akarod próbálni?:D
2010. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más és más hatása van. Hangulattól is függ éppen milyen társasságban vagy, éppen milyen a lelki állapotod, milyen minőségű az anyag. Nekem volt nagyon jó, sokat röhögtünk és nagyon jól éreztem magam, de volt hogy nagyon de nagyon rosszul. Azóta az illatát se bírom elviselni. Jól gondold meg hogy bele mész e. Semmi olyan dolog nem történik ami miatt lemaradnál valamiről vagy valami hatalmas dolgot mulasztanál el, de ha rossz lesz hidd el egész életedben emlékezni fogsz rá. Mérlegelj és döntsél belátásod szerint!
2010. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én többször is próbáltam és egyszerűen semmilyen hatással nem volt rám. Kicsit idegesítő volt, hogy a haverjaim milyen jól érezték magukat olyankor én meg nem éreztem semmi furcsát.
2010. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsonak: lehet nem ment rendesen a tüdőre xD mikor szívod mindig mondják: "TARTSD LENT TARTSD LENT TARTSD LENT TARTSD LENT"
2010. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ammarilys ***** válasza:

én annyira berosszultam töle...elöször csak röhögtem,aztán telezabáltam magam,mert nem éreztem magam eltelve.majd utána jött a falfehér vagyok,majd a folyosón össze esés (nem ájulás),majd bemászni az ágyba,aztán kattanásokat hallottam xD

szal,mindenkire másként hat.

2010. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!