Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem miért nem sikerül soha...

Nekem miért nem sikerül soha semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám h egyszerűen képtelen vagyok lányokkal ismerkedni!Pedig nem vagyok se kocka,se otthonülős,barátaim is vannak,szórakozni is járunk minden hétvégén,kedves is vagyok,udvarias is vagyok.De mégis semmi.

Egyszerűen mindenki átnéz rajtam.Mintha nem is lennék ezen a Földön.Nagyon rosszul esik amikor látom h a sok(már elnézést a kifejezés miatt) tapló paraszt fiúknak már megint új barátnőik vannak.Nekem meg semmi.

Suliban sem tudtam összejönni 4 év alatt senkivel,és így az iskola végével már félek h nem is fogok tudni öszejönni soha senkivel sem:(Ez pedig nagyon rosszul esik:(

Nem tudom h valaha fogok e tudni ezen változtatni.

Kérem,aki volt/van hasonló helyzetben,az segítsen nekem.

Köszönöm szépen!


2010. máj. 7. 22:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
nem akarlak megbántani de külsőre milyen vagy?
2010. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Első válaszoló,ásd el magad!!!
2010. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
már miért? gondolj már bele... a külső is sokban számít...szerinted a lányok majd összejönnek egy csúnya vagy dagi fiúval? és mondtam h nem akarom megbántani
2010. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem tehet arról valaki,hogy néz ki!
2010. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
én ezt nem is mondtam! de a korombeli lányokat ez nem érdekli! nem arról beszélek h fúj biztos ronda és ezért nem kell senkinek. de ha elmész egy diszkóba a kiscsajok egyből a jó pasikra másznak
2010. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Szia!

Dagi szerencsére nem vagyok.Hetente járok 3-4x futni + néha 1 kis szálkásítás.Az arcom sem pattanásos.Barna haj,barna szem.Más egyebet sajnos nem tudok mondani.:)

2010. máj. 7. 22:59
 7/30 anonim ***** válasza:
fú hát nem tudom.sajnos akkor az lehet h rossz lányokat keresel :) én pl nem szeretem a bunkókat pont az olyan rendeseket mint te.plusz barna haj barna szem az már alap plusz pont:) nem tom de ne diszkóban akarj ismerkedni azoknak a lányoknak az a fontos h bunkó legyen a pasi
2010. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
és bocsi ha megbántottalak az első kérdésemmel:)
2010. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van,és diszkóba sem ismerkedés céljából járok.Oda inkább csak 1 kis kikapcsolódás végett.Hát igen...

Rossz lányok...

Múltkor is hallod,balga módon hagytam kihasználni magam.A lány megvetetett magának velem mindent amit akart,és most már meg sem ismer.Addig jó voltam neki.Most viszont úgy megyünk el egymás mellett mintha idegenek lennénk egymásnak.

2010. máj. 7. 23:06
 10/30 anonim ***** válasza:

jó hát gondoltam h nem azért de hát ugye ha meglátsz egy csajt megfordul a fejedben

úristen ez nagyon szép dolog...hát nem tudok neked tanácsot adni hol ismerkedj normális lányokkal,de nekik általában van barátjuk. de ez durva h megvetetett veled mindent és már meg le se sz*r téged.fúh az ilyet megtudnám cibálni :)

2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!