Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek beteg dolog hogy...

Szerintetek beteg dolog hogy imádok másnapos lenni?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom rákaptam a dologra. Reggel kiszáradva meginni a hűtőbe bekészített powerade-et vagy valami más hideg édes löttyöt, enni valami meleg kaját, fetrengeni és tévézni délelőtt.. Jobban élvezem mint magát az ivást. Szerintetek ez nem furcsa? Van még valaki ezzel így? Néha azért iszok meg pár sört és egy-két pohár whisky-t hogy szombat reggel másnapos legyek. Alapesetben nyolckor kipattan a szemem és muszáj valamit csinálnom, ha másnapos vagyok akkor annyira édes tud lenni a semmittevés.

2017. febr. 10. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt a részét én is szeretem amikor felkelek és egyből megiszok fél liter tejet. Imádom a tejet, bárhol, bármikor, bármennyit :D De másnaposan én általában mindig tejet iszok :D Viszont utálom hogy egész nap használhatatlan vagyok és csak estére jön meg az étvágyam :D

Nekem ez nem furcsa :D

2017. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én a tejet nem csípem, nem is tartok itthon, nekem az édes löttyök jönnek be ilyenkor, meg valami friss forró kaja :) Én pont azt élvezem hogy használhatatlan vagyok ilyenkor. Egész héten dolgozom, de ha kialszom magam rendesen akkor szombaton is úgy kelek fel hogy vasalni kéne, ablakot pucolni, mozduljak ki valamerre. Ha másnaposan kelek akkor nem tud érdekelni semmi csak a henyélés, ezt szeretem :)
2017. febr. 10. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja én a használhatatlanságot úgy értettem hogy én szarul tudok lenni sajnos :D Olyan furcsán szoktam magam érezni, nem jó se feküdni, se kimozdulni. Estére tér vissza az élet belém :D Pedig régen semmi bajom nem volt, öregszem :D :D
2017. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JimDaPro válasza:
másnaposságra a legjobb egy jég hideg sör de ha lehet akkor 2 :)
2017. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!