Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit, hogyan csináljak?

Mit, hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kevés önbizalmam van és van hogy van de van hogy mashoz hasonlitom magam es sirás kerülget. Nem vagyok magabiztos se es hatarozott se.

Ebbe a 3 dologba kernem a segítségeteket. Hogyan legyen onbizalmam es legyek hatarozott magabiztos? Mit tudnek csinalni? Tippek, otletek, tanacsokat varok.

Sajnos a kapcsolatom kezd ezekre ramenni :( valaszokat koszonom!



2017. febr. 19. 19:40
 1/1 Bebe2345 válasza:
hány éves vagy?gondolom lány vagy, én is nagyon önbizalomhiányos voltam régebben,körülbelül a tükörbe nem mertem nézni. szerintem az első és legfontosabb hogy ne adj mások véleményére,csak a magadéra/esetleg a párodéra,családodéra bár én az övékére sem adok már:D/ te legyél az első helyen,legyél egy kicsit "önző". Próbáld meg magadban a jó dolgokat keresni és építs azokra. NEM SZABAD MAGAD HASONLÍTGANI!!! mindenki a maga módján szép,hiszen gondolj bele a párod is téged szeret,a te tested,lelked és nem pedig azt akihez hasonlítgatod magad. Amikor van rá alkalmad csinálj forró fürdőt,arcpakolással egy kis körömlakkozás,esetleg nézz youtube csatornákat(nekem ez is sokat segített pl : Viszkok Fruzsi) ha van valami gondod bajod,ne tartsd magadba,ha pedig változtatni akarsz a testeden,tedd meg bátran hisz ez is afelé vezet hogy megszeresd magad :) remélem segítettem valamit
2017. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!