Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez MI? Néhány tárgy/növénytől...

Ez MI? Néhány tárgy/növénytől stb, egészen különböző dolgoktól ledermedek és olyan mintha valami rohamom lenne :O

Figyelt kérdés

Néhány tárgy/növénytől stb, egészen különböző dolgoktól ledermedek és olyan mintha valami rohamom lenne :O

így állok nézem, és megdermedek, és csak bámulok:OO

az egyik ilyen dolog egy krumpli volt, két mélyedéssel, a másik pedig egy kis növény, a kukacvirág.

halál komoly! ennek van valami neve?


2010. máj. 8. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
volt még pár ilyen, csak nem emléxem.
2010. máj. 8. 23:01
 2/7 anonim ***** válasza:
És olyankor mire gondolsz?:O
2010. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem semmire, de mikor ilyen van megáll bennem az ütő:o
2010. máj. 8. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi ez de velem is ez vann amikor matekozni kell. Nekem így lelassul az idő... oO
2010. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet túl kimerült vagy és néha kikapcsol egy-egy pillanatra az agyad.. nem?
2010. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, nemhinném, mert nem kikapcsol az agyam, csak ledermedek mikor ránézek ezekre a dolgokra.
2010. máj. 9. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem a suliba volt ijen tesiórán a többiek magasugrást csináltak nekem meg kiment a bokám és leültettek aztán elkezdtem bámulni a padlón egy ijen csíkot,tökre belemerültem és állítólag nem vettem észre hogy az osztálytársam ott bököd...szünetbe felvittek a suliorvoshoz és azt mondták hogy megszoktam hogy koncentrálni kell és egyszerűen csak úgy "lefagytam"
2010. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!