Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem van-e a hiba? (tanulás,...

Bennem van-e a hiba? (tanulás, biológia)

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de nekem nem megy a biológia(jegyek alapján) Mindig készülök az órákra rendesen, alaposan (azért is mert muszáj meg sose tudjuk, hogy mikor fogunk írni, sose jelenti be a tanár) és ennek ellenére, mindig 4-est írok. Odateszi a kérdések mellé a tanár a hiányjelet és ennyi. Meg se beszéljük, hogy mi lett volna a helyes megoldás, vagy valami. Eddig mindig 5-ösöket írtam, még új nem lett a tanár. Aztán már csak 4-eskéket írok. Az előző biosz tanárom sokkal szigorúbb volt.

Azt vettem észre az mostani tanárnál, hogy nekem sose fogadja el amit írok(+még odarakja a hiányjelet), pedig mindennek utána néztem és helyesek amiket írok. Egyszer a barátnőmmel ugyanazt a csoportot írtuk és tök ugyanazokat írtam, mint ő. Nekem 4-es neki 5-ös. Hogy van ez? :O Odamentem a tanárhoz, aztán megkérdeztem tőle, hogy miért is van ez. Aztán mondja, hogy mert ő többet írt. Mondom neki, hogy de hát ugyanazokat írtuk be akkor neki miért annyi? Erre az volt a válasza, hogy látja hogy a barátnőm jobban készül az órára mint én. Én nem értem.. :/



2017. febr. 22. 14:39
 1/1 Mojjo ***** válasza:
100%

Ha ez így igaz, akkor a szüleiddel kell beszélned, nekik pedig az igazgatóval. Fontos előfeltétel, hogy minnél több (legalább 2-3) olyan dolgozatot fényképezz le, ahol te ugyanazt írtad, mint más, de rosszabb jegyet kaptál. Enélkül ez csak egy szép anekdota, amit ha akar sem vehet komolyan az igazgató. Ha van bizonyíték, akkor viszont akár nyert ügyed is lehet.


A tanár egy alkalmazott. Ugyanúgy vannak neki teljesítendő feladatai, mint egy autószerelőnek, vagy egy péknek. Az egyik ilyen feladata a dolgozatok korrekt kijavítása és leosztályozása. Ha ez nem megy neki, az ugyanaz, mintha a pék rendszeresen elégetné a kenyeret. Vagy a te esetedben még inkább olyasmi, mintha az autószerelő az egyik ügyfél autóját szándékosan mindig rosszul javítaná meg. Ezt a főnök ezekben a szakmákban sem tűrheti és ugyanúgy nem tűrheti egy tanárnál sem.

2017. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!