Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem lennének szabályok,...

Ha nem lennének szabályok, nem lenne etikett, semmi ami megakadályozná a kreativitásod, most mit csinálnál legszívesebben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kint szaladgálnék az utcán meg labdát rugdosnék a szomszéd ház falához meg az összes pasiról letépném a ruhát aki szembe jön :D
2010. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Földig érne a nyálam..
2010. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kitalálnék! :P :D
2010. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megölném az előttem szólót, minden fiút megvernék, aki az utamba kerül, graffitiznék, kaját lopnék (nem vok csóró...) :D

L

2010. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ugyanazt...vakargatnám a tökömet a gép előtt,és gyakorikérdéseket néznék..és persze graffitiznék,vagy naplót vezetnék a házak falán.. :D
2010. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első!

Rolam bármikor letépheted. :D

2010. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lopnék egy csomó pénzt és hagynám hogy a szemét embereket megharapják a kutyáim...
2010. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezaz! Mindenki eressze el magát. Én most felülnék egy repülőgépre, és elutaznék Londonba, majd megkeresném Tim Burton házát, megkopognék, és pisztollyal megfenyegetném, hogy adjon nekem egy szerepet a következő filmjében. Vagy elmennék berúgni azzal a pasival, aki tetszik!
2010. máj. 9. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Kirabolnék egy csomó bankot és én tisztességesen elkölteném a pénzt (mert szeretek vásárolni). Aztán kirabolnék még1-et és elraknám a pénzt ha megszűnne a "jó világ". Ezután megint kirabolnék egyet meg még egyet és felhasználnám, hogy visszamehessek/sünk az államokba. És elmennék "nyaralni" egy csomó gazdag országba és én lennék a világ leggazdagabb embere.
2010. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kimennék az utcára és énekelnék meg szaladgálnék, felmennék valami emelvényre ééés SHOWTIME :D
2010. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!