Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » XTi is rettegve alszotok el,...

XTi is rettegve alszotok el, mióta megejelent az Ezotéria témakör?

Figyelt kérdés
:S:S:D:D
2010. máj. 9. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.Ugyan is, én nem foglalkozok vele.Mintha nem is lenne.
2010. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
...megjelent az ezotéria témakör? O.o
2010. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én igen :D

tegnap nem mert aludni hajnali 4ig aztán jött apám szal megnyugodtam és aludtam :D

16L

2010. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

14:57 vagyok


ja és még szellemeket is láttam tegnap este :D

szóval teljesen megőrjítenék ezek a kérdések :D pedig itt nincs(remélem) xD

2010. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Nem olvasom azt a témakört.

2. Nem hiszek benne.

Annyi hatást ért el nálam, hogy idegesít így az oldal. Minden arrébb van csúszva, és így fura. :D

2010. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem mondanám, hogy rettegek, de esténként van úgy, hogy eszembe jutnak amiket olvastam ezotéria témakörben az nap, és hát némelyik elég hátborzongató olykor. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy azoknak 90%-a kitaláció, mégis megmozgatja a fantáziám. Hinni hiszek ezekben a természetfeletti dolgokban (pl. szellemekben), de úgyhiszem nem kell igazán félnem tőlük, hiszen amíg én nem zargatom őket, ők sem bántanak engem :)
2010. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem halálra rémített, amiket ott olvastam, de most viccen kívül.

DE! Nem a hülyeségeik, amiket ott összehordtak, hanem, hogy ezek tényleg hisznek benne! Ennyi retardált van az országban?! Komolyan egész nap magukban beszélnek, miközben meg vannak győződve róla, hogy nincsenek egyedül??

Ez számomra ijesztő... mi lesz ezekkel a bekattant nyomorultakkal? Ki fog segíteni rajtuk? Megmaradnak csendes őrültnek, vagy egy szép napon végképp kiborulnak és agresszívak lesznek? És mennyi ilyen lakhat a közvetlen környezetemben???

Na, EZ félelmetes, nem a kóborló halott macskáik meg a szekrényben szuszogó szellemeik, meg a többi baromság. :(

2010. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne bántsd őket, olyan mókás, ahogy egymást hergelik. Az a szent felháborodás, ha bizonyítékot kérsz a meséikről, huhh!!! Vicces témakör.
2010. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én már nem is alszom zaóta, csak hallgatom a hangokat, meg vizslatok az ágyam alá ...

Szal elvagyunk!

.D

2010. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szekrénybe is nézz be, ki tudja?? Ehehh
2010. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!