Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fordítanátok vissza az...

Miért fordítanátok vissza az idő kerekét?

Figyelt kérdés

Tettetek már olyat amit nem kellet volna..?

Meséljétek el ...--->


2010. máj. 9. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát sokszor csalódtam önmagamban is, az itélőképességemen is, de azt már nem mondanám, hogy visszaforditnám az időt. Hisz ugyanaz az ember volnék és hogyha nem tettem volna meg azt a maflaságot akkor megtettem volna egy másikat, szóval nem hiszem, hogy megtenném. Ezen kivül igy maradtam tapasztalatokkal, amiket felfogok használni majd a SAJÁT gyermekem nevelésében, hogy ő ne essen azokba a csapdákba, amelyekbe én estem


És szerintem az ember nem is tud igazán fejlődni hibák nélkül, NAGY hibák nélkül. Mert én követtem el életemben sokat, és mégcsak nemis vagyok felnőtt, de ez voltam én. Ez volt a személyiségem, ami történt az énmiattam történt és nem más tényezők miatt és a múlt újraélése nem változtatna semmit, más gödörbe esnék és ugyanott lennék.

Viszont nem az számit, hogy hányszor tévedtünk, hanem, hogy mivel maradtunk és mennyit fejlődtünk. A beavatási szokások is nem véletlenül úgy vannak, hogy valami próbát kell kiállni. Ez is azért van, mert az ember személyisége a bajban mutatkozik meg, a hibákban, a káoszban.


És persze azt is érdemes tudni, hogy előszőr kell legyen egy kis káosz, hogy utánna rend uralkodjék

2010. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 haggyámán ***** válasza:
Egyetértek, én is követtem el pár hibát, akkor rögtön visszafordította volna az időt és másképp csináltam volna, de így pár évvel utána már nem tenném meg, hisz az ember a hibáiból tanul. Minél nagyobb a nyomás alatta, annál erősebb lesz a személyisége. Persze az is lehet, hogy összeroppan a nyomás alatt. Nem rég szakítottam barátnőmmel, ekkor is vissza akartam volna pörgetni az időt, de most már rájöttem, hogy nem, inkább túllépek rajta, és azon leszek, hogy ezt a hibát ne kövessem el újból.
2010. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első azt nagyon szép! (:
2010. máj. 10. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lássam a mamámat, a cicámat, a kutyusumat és elmondjam h. szeretem őket.(már nem élnek, sajnos)
2010. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek szép dolgok!
2010. máj. 12. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
lottónyeremény
2010. máj. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
(:
2010. máj. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!