Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változ (tat) hatok?

Hogyan változ (tat) hatok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már most elegem van az életből.Rengeteg problémával küzködök de nem tudom hogyan változtassak az életemen.Nem vagyok szép,se okos(annak ellenére hogy nagyon sokat tanulok)nem tudok idegenekkel beszélni,emberek között mindig szorongok.Nem tudok bulizni mert nem merek táncolni se.A tanulás rengeteg időmet elveszi de abban sem találom meg a megfelelő módszert.A memóriám kritikusan rossz.Nem tudok fogyni se.Nem igazán tudom milyen a személyiségem vagy a stílusom.Túl sok féle dolog tetszik(divatban is vagy akár a továbbtanulással kapcsolatban)Hiába kérek segítséget senki nem vesz komolyan.Belefáradtam hogy mindig én vagyok a szerencsétlen,béna és a boldogtalan.Kérem ha valaki tud értelmes tanácsot adni az segítsen.

2017. márc. 5. 14:26
 1/3 anonim válasza:
80%

Ki szerint nem vagy szép és okos? Ha tudnád mennyi ember nem tudja elfogadni magát mert azt hiszi, hogy meg kell felelnie annak amit a világ diktál.

Nézd meg ezt az előadást. Az elején kicsit magáról beszél, de aztán rátér a lényegre:

https://www.youtube.com/watch?v=8Zeol8iGd2w&t=2s

2017. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igazából másokhoz hasonlítva gondolom azt hogy nem vagyok szép és okos.

Köszönöm szépen a választ nagyon jó videó és értem is de csak pillanatnyilag segít,hosszútávon nem.

2017. márc. 5. 18:00
 3/3 anonim válasza:
41%
Hosszú távon Isten segít. Ő ad olyan értékrendet, ahol megtudod ki vagy és kié vagy. Egy biztos pont. :) Csak az a szomorú tapasztalatom, hogy ezt nagyon kevesen tudják elhinni és közeledni felé. Pedig ebben a nyomorult világban nincs más reménye senkinek.
2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!