Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? 6napja volt menstruációm és most megint vérzek. Többi lent.

Figyelt kérdés
6napja múlt el a menstruációm, és most újra vérzek. Az éjjel felébredtem és szó szerint az egész bugyim véres volt, plusz a takaró és a lepedő is. Kimentem wc-re és miután kihúztam a tampont elkezdtem még jobban görcsölni és egy kisebb ököl nagyságú alvadt vér darab csúszott ki. 2napja vérzek megint és most ez jobban fáj mint előtte bármikor. Szerintetek ez normális dolog,vagy menjek orvoshoz? Fél éve nem szedek fogamzásgátlót, azóta most történt ilyen először.

2017. márc. 11. 08:44
 1/4 Ihatepeoples válasza:
Igen valahogy ez szerintem nem oké
2017. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ügyeletes orvoshoz el tudok menni ezzel? Legalább fájdalomcsillapítót adjon vagy nem tudom.
2017. márc. 11. 11:51
 3/4 te te te ***** válasza:
Nem akarok szokikondo lenni, de muszaj. Szerintem elveteltel. Voltal mar irvosnak?
2017. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit későn válaszolok, de hátha mással is történt ilyen...

Elmentem végül nőgyógyászhoz, megvizsgált, elküldött vérvételre is és sajnos mint kiderült valóban elvetéltem...:( Mint utólag kiderült, policisztás ovarium-om van. Ha valaki nem tudná, ez annyit jelent, hogy sok kis ciszta van a petefészekben, és emiatt alakult ki a vetélés, ha nem kezelik időben meddőséget is okozhat. Hála istennek nekem még úgy ahogy szerencsém volt, mert időben mentem orvoshoz és tudják kezelni. Ehhez még párosult nekem egy kis medencei gyulladás is, hogy még izgalmasabb legyen a dolog. Nehéz volt az elején, de a fájdalmak elmúltak. A lelkem még fáj, de míg élek fog is. Bűntudatom is van eléggé, mert nem tudtam, hogy terhes vagyok, még nagyon az elején voltam és menstruáltam is. Ha tudom, hogy várandós vagyok, jobban vigyázok mindkettőnkre. Egy életre szóló lecke volt.

2017. máj. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!