Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek ilyen?

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben nem voltam hosszabb távon társaságban,nincs barátnőm és mégis hihetetlenül boldognak érzem magam,csak úgy!Körülöttem sokan szenvednek,mert nem találnak társat,jobb munkát akarnak,nagyobb fizetést stb.Én meg csak vagyok,sokat olvasok,edzek..ezen kívül nagyon semmit nem csinálok,mégis hihetetlenül boldog vagyok.Ez lenne a lelki béke?

2017. márc. 12. 18:03
 1/3 anonim válasza:
ha nem is a lelki béke, de mindenképpen jó, hogy elégedett vagy azzal, ami van :)
2017. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Idilli állapot csak nem vezet sehová. Eltelik egy év vagy több,nincsenek kudarcaid de sikereid sem. Kb. ennyire lehet boldog a tojóházba a rácson toporgó baromfi mert kapja a kaját,meleget,világítást és mindennap tojik egyet.Elégedett.
2017. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit én is hasonlóan vagyok. Kettes, ez szerintem túlzás és nem feltétlen igaz, nagyon sok minden a fejben dől el. Ezen kívül az emberek 90%-a szerinted milyen sikereket ér el? Minek teperni a semmiért? Ja és edzésben is lehet pl sikerélménye az embernek, meg egy csomó hétköznapi dologban.
2017. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!