Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leírnád hogy mekkora csicska...

Leírnád hogy mekkora csicska vagy és miért utálod magadat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 23:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én azért mert egy született nyomorék vagyok, és egyre inkább elhatalmasodik rajtam a céltalan tróger senkiség. Most is zabálok, mert már csak ennyi örömöm maradt az életben.

2 órája is teli ettem magam, de pótolni kell ahogy kiürül a gyomor. :) Kár hogy nem vagyok hízékony, jobban illene hozzám egy dagadt külső.

2017. márc. 24. 23:41
 2/12 A kérdező kommentje:
Szimbolizálná a végtelen töménytelen lustaságomat és céltalanságomat.
2017. márc. 24. 23:42
 3/12 anonim válasza:
utálom, hogy utálom utálni magam. :(
2017. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én inkább egyszerre utálom és szeretem magam ami elég őrjítő dolog. Több olyan külső tulajdonságom is van amit hol utálok, hol szeretek. Sajnos, úgy gondolom, hogy mindenki más utálni fogja őket.


Nem könnyű groteszknek lenni.

2017. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Köszönjük Emese.Jó étvágyat! :)
2017. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is egy viszonylag alacsony sűrűségű csicska vagyok, emellett egy anarchofasiszta állat. Gyűlölöm magam, mert ezt az ellentétet képtelen vagyok feloldani. Pedig ha sikerülne, lehetnék análfetisiszta :,,(
2017. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam a Bitcoinnal a 2010-es évek elején. Ez életem messze legnagyobb tévedése, már dollármilliomos lehetnék, és semmit nem kéne csinálnom.
2017. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Azért mert ronda vagyok és hülye.

Egy beszari senki.

2017. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én mély gyötrődésbe vagyok, hogy befejezzem-e az Iron Fist utolsó két részét vagy majd máskor.. 3 lenne mire megnézném és akkor aludénk szerintem vagy délig..
2017. márc. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utálom hogy túl tökéletes vagyok.
2017. márc. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!