Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok szép. Nem tudom...

Nem vagyok szép. Nem tudom miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Régen nagyon visszahúzódó lány voltam mert duci voltam.

Aztán nagy nehezen sikerült lefogynom 49 kg-ra és akkor éreztem hogy azért én is tetszem a pasiknak.Az a 3 év volt életem legszebb éve. Akkor volt első barátom, nagy szerelmem, minden. Akkor buliztam a legnagyobbakat mert volt önbizalmam. Aztán volt egy szakítás és csalódás, és akkor meghíztam. Utána sokáig szenvedtem, majd jött az érettségi ahol mégjobban meghíztam és végül 84kg lettem.

Rühellek elmenni iszogatni, vagy bármit csinálni mert nem érzem szépnek magam és emiatt nyitni sem merek. Ha megszólalok és mondok valamit akkor úgy érzem hogy senkit nem érdekel amit én mondok. Nem tetszem senkinek. Vagyis csak képek alapján aztán élőben találkozunk és utána soha többet nem ír. Nem beszélünk. Nem tudom miért van már ez. A kilóim miatt vagy az arcom ronda én nem értem. Már elkezdtem sportolni hogy lefogyjak. De addig szenvedek és nagyon rossz minden. Velem soha senki nem akar beszélgetni ha lemegyünk valahova, mindig a barátnőimet zsongják körül és én csak ott állok mint egy hülye. Ilyenkor szoktam inkább eljönni mert kellemetlen.

Miért van ez?

21/L


2017. márc. 29. 23:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%
Vegyél egy edzőbérletet...
2017. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

51 kiló vagyok mégis leszarnak.

Nem csak a kilókon múlik a dolog.

2017. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most írtam hogy már kondizok.....


Hát nem tudom. Nekem ez a hízásom óta van igazából.

2017. márc. 30. 00:04
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy a kövér nők tudják, hogy a barátnőik azért cipelik őket magukkal mindenhová, hogy a kontraszt miatt még vonzóbbnak tűnjenek? Nincs más választásod egyébként: ha emberek közé akarsz menni és jól érezni magad, olyan közel kell hoznod az ideális és a reális önképeidet egymáshoz, amennyire csak tudod. Esetedben ez helyes táplálkozást és sportolást jelent.
2017. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Túrót nem ér a kondi, vagyis a csak sport. 70% az evésen múlik, 30% a sporton. Egyél szakszerűen, ez a nyitja. De mozogj is mellé persze! :)
2017. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért nem megy oda senki mert 80 kiló cagy, hanem azért, mert búvalbaszott
2017. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Missi_Key ***** válasza:
39%
Nem értem mi ankérdés, hiszen te magad megvàlaszoltad. Azért mert kövér vagy. Fogyj le és jobb lesz.
2017. márc. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Tudom külsőség, de fogyj le. A külső inger is fontos. De nem minden! Amugy helyes csajnak tűnsz.
2017. márc. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Te magad leírtad a megoldást:

amikor vékony voltál volt önbizalmad, jólérezted magad, volt pasi.

Jó úton vagy, hogy vettél kondi bérletet. Én azt nem értem annál aki elmegy 86kg-ig, hogy mondjuk mikor még csak 5 kg-t szedtél fel, akkor nem szólalt meg a vészcsengő benned, hogy rossz úton vagy? Nem gondoltál bele, hogy ha mindig pár kg-t hízol annak nagyon sok kg lesz a vége?

2017. márc. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10#-nél ott a pont.

Igen az alkat is ráad, de ismerek olyan embert, akin nem kevés a felesleg s barátnőjén se de azok ketten ha megszólalnak szinte mindenkivel dumálni tudnak s be tudnak kapcsolódni a témákba.


Én pl szótlanabb vagyok s csak addig állnak velem szóba a pasasok, amíg meg nem tudják van párom vagy én küldöm el a francba. XD

160cm 50kg vagyok, fenék alá érő haj, homokóra alkattal.


Meg persze nem mindegy kiknek a társaságát keresed.

Az hogy "kilógsz" saját önbizalom hiányod miatt van. Ha vékonyabbként jobban megfeleltél önmagadnak is csak tedd azt amit anno: Edzés stb.

Hajrá!

Vagy elfogadod önmagad, s ugyanúgy dalra fakadsz.

2017. márc. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!