Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy nem mindig...

Lehetséges, hogy nem mindig az egyén, hanem a környezet a hibás?

Figyelt kérdés

Én most nem akarok egy elkényesztetett, nyápic lánynak tűnni ( kül 15 éves lány vagyok ), de az én családom engem imád, az unokatesóim mindig lelkesen várják, hogy találkozzunk, a régi osztályomban szinte mindenki kedvelt, de ez a mostani osztályom......ez kész botrány idáig :-D 30- an vagyunk s ebből 25 lány és megdöbbentő, hogy valahogy nem vagyunk egy hullámhosszon és sehogysem tudok hatást gyakorolni rájuk.....szóval értitek, nem ? Ez nekem eléggé furcsa, mivel én nem voltam megszokva az efajta bánásmóddal idáig.......és ezt nem azért mondom, mert eddig mindenki kedvelt, hanem mert én belül úgy érzem, hogy nem vagyok semmivel lejjebb náluk és nem adtam nekik okot, hogy elkerüljenek


Valahol olvastam egyszer, hogy a társaság alkalmanként annyira szerencsétlenül kovácsolódhat össze, hogy az ember nincs mit kezdjen velük. És ezt előszőr nem akartam elhinni, most se hiszem teljesen, de kezdek afelé hajlani, mert másképp nem tudom ezt megmagyarázni. Ti hogyan vélekedtek erről ?


2010. máj. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nagy ügy, hogy nincs körbenyalva a p*csád. Ha barátokat akarsz, barátkozz!
2010. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Az osztálytársaid észreveszik rajtad,hogy egy beképzelt kis liba vagy. Nem kell mindenkinek téged imádni. Szállj le a magas lóról,mert az életben sem fog mindenki téged imádni.
2010. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beképzelt, én realista vagyok

De azt hiszem az osztályomban is ilyen irigy élőlények vannak, mint itt, hát jó, az én szerencsém, hogy kimaradok ilyen 'értékes' emberek társaságából :-D


Köszönöm a válaszokat !

2010. máj. 12. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az egyén a hibás, a társaság csak hozzá igazodik. :P
2010. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ebben van valami, viszont tudod nem így kéne gondolkozni:"sehogysem tudok hatást gyakorolni rájuk". Egy másik emberre ne akarj semmit gyakorolni, hagyd hogy azt csináljon vagy gondoljon amit akar... Egy kicskét tényleg beképzeltnek tűnsz, beléd meg senki nem lát. Engem sem szeret az osztályom pedig ezerszer végig gondoltam és nem tettem ellenük semmit pusztán kicsit mások a gondolataim. És próbálom magam azzal bízatni hogy nincs velem semmi baj de ha sokan mondják akkor hajlamos az ember elhinni.
2010. máj. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert talán régen lehetett téged szeretni, de annyira megduzzadt benned az ego, hogy hallod, ide sugárzik az egész :D

Most sem magadban keresel hibát, hanem másokat okolsz azért, amiért ők nem szeretnek téged.. ezek után csodálkozol?


Amúgy tökéletesen sikerült egy elkényesztetett, nyápic lányak tűnnöd, ráadásul még le is oltod azt, akinek a véleményét kérted...

Ha valóban változtatni akarsz, akkor változz meg TE! hogy szeressenek, ne másoktól várd el ezt...


Itt nem úgy van, mint a mondásban.. TE vagy összezárva velük, és nem ők veled!


13/F, és úgysem lesz igazam, hisz te tökéletes vagy

2010. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha kimaradsz a társaságból.

Keress egy másik közösséget, ahol újra népszerű lehetsz!

2010. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán tudod, hogy mit jelent az, hogyha valaki realista?!

Szokj hozzá, itt most neked kell nyalnod!

Szerinted mi lesz 5 év múlva, amikor egy mocskos szolga leszel a munkahelyeden és bármit csinálhatnak veled, ugyanis 1 rossz szó vagy megmozdulás és már kis is rúgtak!

Jobbat mondok, nekem csak fiú barátaim voltak, és most egy 30 fős lányosztályba járok, mindenki utál mindenkit, folyton egymásnak esünk, 1 szünet nem telik el, úgy hogy valakit ne kelljen lecsillapítani. Nekem is vannak barátaim, nagyon is jók, pedig fiús vagyok mindenkit leteremtek és elküldök a búsba, az öklömet is szeretem mutogatni. Na ilyenkor mi van?! Nekem is meg kellett tanulnom lánynak lenni, neked pedig meg kell tanulni barátnak lenni. Ennyi

2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!