Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz, ha könnyeztem...

Szerintetek gáz, ha könnyeztem, amikor Kasza Tibi megkérte a bárátnője kezét?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok

2017. ápr. 18. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

Bár nekem ehhez az kellett volna, hogy a se**em körüli szőrszálakról húzkodjam le a sz**csimbókokat.

Lehet én vagyok túl masszív érzelmileg?

2017. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz , az meg főleg hogy kiirod ide. Ilyen giccset hogy lehet egyáltalán megnézni?
2017. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is megkönnyezzem, de csak az azért, hogy egy ilyen jó csaj hogy megy hozzá egy olyan alakhoz mint a Kasza Tibi, vagy kicsoda.
2017. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
14%

Nem gáz, aranyos :) ez azt jelenti, érző ember vagy :) a negatív kommentelőkkel meg ne foglalkozz! Ők azok, akik állandóan irigyek mások boldogságára, és nem hogy feleségük, rendes barátnőjük se lesz soha :)

Üdv.:

Egy jó csaj ;)

2017. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam a sztorit, de 18 évesen már tudhatnád hogy, az efféle kamerák jelenlétében megrendezett giccses jelenetek csak egy showműsor részét képezik, amiért Kasza és menyasszonykája rendesen kaszál.


Szóval számomra az ilyen jelenetek egyáltalán nem meghatóak. Ha csak nem az emberi hülyeséget és magamutogatást és pénzéhséget könnyezted meg.

2017. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Jaj de aranyos vagy.. nekem is könnybe lábadt a szemem. :) A sok irigyre/érzéketlenre meg ne hallgass, szerintem nagyon aranyos gesztus volt ez. Illetve az én barátom is érzékeny típus, nincs evvel baj, aranyosnak tartom.
2017. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
LOL "Egy jó csaj". Az egód az hatalmas négyes.
2017. ápr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsöff85 válasza:
Hát számomra ez egy baromi felületes lánykérés volt, ami nem a csajról szólt, hanem a Tibiről, de ha neked ez kell.....
2017. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kínodban sírtál, akkor nem.
2017. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!