Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi egosita k. öcsög?

Miért van ennyi egosita k. öcsög?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
én nem vagyok egoista csak realista és tisztában vagyok az adottságaimmal :D
2010. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
A beképzeltek még mindig elviselhetőbbek mint, a sok önsajnáltató idióta, akik állandóan öngyilkossággal fenyegetőznek.
2010. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
mint te?
2010. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Kinek nincs egója? Vagy lehet még nem fedezte fel de mindenkinek van.

énnem vagyok egostia csk van egy kicsi.

és még kancsó sem vagyok xD

2010. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
az egy dolog, hogy esetleg nem tartod Magad egoistának, valamilyen mértékben mindenki az hiába mondja, hogy nem, az meg a másik, hogy az sem jobb, hogy így beszélsz és próbálj meg uralkodni az indulataidon még ha utálsz is valakit emiatt inkább próbálj meg nem foglalkozni vele és máris boldogabb leszel
2010. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egoista nem egyenlő a beképzeltséggel, kedves válaszolók

Nálunk pl. van az osztályban egy csaj aki egoista, de nem beképzelt. A kettő között különbség van

Egy beképzelt ember mindig magabiztosan jár, enyhén arrogáns is a többiekkel, de ennyi

Egy egoista ember viszont kötelességének tartja, hogy minden embert magasról lesz*rjon és csak magával törődjön, mint egy hatalmas mutáns

Én az utóbbi embereket jobban sajnálom, mint a beképzelteket.


A beképzelt emberek nem mindig rosszindulatúak, az egoista emberek viszont kivétel nélkül azok

A beképzeltek alapja, hogy ők félistenek, az egoisták alapja viszont " Minden az enyém kell legyen, semmi jóból nem maradhatok ki, a többiek vagy álljanak félre vagy legyenek félrerúgva a pokolba, amikor én jövök ! "


Na ez a különbség

2010. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsi. igazad van, hogy nem kellett volna így fogalmazzak de annyira felbosszantott, hogy mindenki (tisztelet a kivételnek) ilyen szép vagyok meg olyan okos meg tökéletes vagyok te meg egy csicska vagy. nem rám mondják de attól még igaz.
2010. máj. 15. 12:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is felbosszantana!!!Jól fogalmaztál akkor is!!!
2010. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Reagálva a válaszokra. Nem azzal van a baj, ha valakinek van önbizalma, tisztában van azzal, hogy bizonyos dolgokban jó, szép, okos, stb.

Azzal van a gond, ha azt hiszi, hogy ő a legjobb, legszebb, legokosabb, és lenéz mindenki mást.

Azért van különbség aközött, hogy tudom magamban, hogy én vagyok a legtehetségesebb a családomban, és aközött, hogy tudom, hogy én vagyok a legtehetségesebb, a többiek meg csicskag*cik és takarodjanak a halálba.

2010. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van egóm csak mondjuk a csajoknál nemjön be egy egoista köcsög és jobb sajnáltatni magad x) de általában nem viszem túlzásba a sajnáltatást xP
2010. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!