Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Ugy érzem már senki nen szeret....most vágtam meg a kezemet is ....félek hogy a barátom miatt van de nem tudom....olyan mintha senki nen szeretne....miért lehet ez?

#Öngyolkosság
2017. máj. 2. 17:31
 1/5 anonim válasza:
Szerintem írd le egy kicsit részletesebben, hogy mi a baj. Hátha tudok segíteni.
2017. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha bekêpzelem magamnak hogy senki sem szeret...pedig tudom hogy sokan szeretnek.....és ezért mrgvágtam a kezem....
2017. máj. 5. 07:12
 3/5 anonim válasza:
Ismerős érzés. De azért ne vagdosd magad, mert így érzel. Attól nem lesz jobb, csak magadnak ártasz. Barátoddal összevesztetek vagy valami más baj van? Hány éves vagy amúgy?
2017. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huuu...elöször is most már nem vagdosom magam2.nem nem vesztünk össze csak nem tudom miért nem akar megölelni3.tudom hogy nagyon fiatal vagyok és nem kêne magam vagdosni szoval 11 vagyok
2017. máj. 14. 07:49
 5/5 anonim válasza:
Hm... 11 évesen... hát talán az iskolai stressz. Barátoddal meg próbálj beszélni, hátha neki is van valami gondja például családban, vagy akármi. Nem biztos, hogy veled van baja. Amúgy sokkal idősebb nem vagyok nálad (13), szóval hasonló helyzetben vagyok mint te, de nekem családon belül vannak problémáim, ami elég nagy szívás :P Úgyhogy szerencsére te talán jobb helyzetben vagy mint én.
2017. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!