Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen a hangom?...

Szerintetek milyen a hangom? /Zeném?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igaziból, csak egy rövid önismereti kérdésrem lenne. 3-4 éve gitározok, és ezzel egy időben éneklek is. (Bár az éneklés már gyerek korom szerver részét képezte). Rengeteg számot írtam már, mindegyiket magamnak, az éppen megélt dolgok vannak benne, így megnyugtató hatással van rám. Mostanság 1-2 embernek meg szoktam mutatni, nagyon ritkán, nagyon kevés embernek. Úgy gondolom, ez jó kikapcsolódásnak, viszont 4 fal között jobb ha marad. Nem hiszem, hogy olyan jó hangom lenne, hogy ez bárkit is érdekelne. Akik viszont meghallgatták, azok mindig kérik, hogy rakjak fel számokat publikáljam őket... Én most küldök egy számot nektek, és a véleményetekre lennék kíváncsi. NYUGODTAN LEHET MONDANI, HOGY B*ZIS A HANGOM, EZZEL ÉN IS TISZTÁBAN VAGYOK, DE A HANGTARTOMÁNYOM SOKKAL MÉLYEBB MINT EZEN A SZÁMON..EZ EGY ÉRZELMESEBB SZÁM, ÉS A LÁGYSÁGRA TÖREKEDTEM. Viszont a megnyugtatás kedvéért, egy lányról szól :'D P*inapárti vagyok


19/F

https://www.youtube.com/watch?v=ilTaqOwel0g

(Minden vélemény ezzel kapcsolatba érdekel)



#zene #gitár #karaoke #éneklés #emlékezés #körúton #jó a hangom?
2017. máj. 7. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A hangod nem a legjobb de mivel nem vagy énekes átlaghoz képest teljesen jó
2017. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a maga nemèben korrekt.
2017. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Kellemes hangod van. Ha eljárnál énektanárhoz, és fejlesztenéd, akár még "valami" is lehetne :) persze csak ha vannak ilyen igényeid. Én sajnálnám négy fal közt hagyni, és biztos próbálnám feltárni a lehetőségeket.

27N

2017. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj, nem profi szint persze, de jó hallgatni. Szerintem se maradjon a négy fal között. :)
2017. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy nem profi énekes vagyok. Azt szoktam mondani, hogy van az énekléshez affinitásom. Igaziból a lényeg annyi volt, hogy szerethető hallgatható amit csinálok. Vagy jobb ha tűzbe rakom :D

2017. máj. 9. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az ének, nagyon jó a hangod, a dallam még jobb, minden szuper. :)
2017. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2017. máj. 10. 18:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó a dallam és a hangod is, de ez a stílus nem az esetem. (:
2017. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megértem, és köszönöm! Mindig a kedvemtől függ, hogy milyen lesz a zene. Most ilyen volt, de azért én se vagyok erre hangolódva teljesen. :D Néha kell 1-2 ilyen zene is.
2017. máj. 10. 22:03
 10/15 Mojjo ***** válasza:
Egy másik dalt, másik stílusban nem szeretnél felrakni? Ennek, ahogy elézem, szép sikere volt, szóval alighanem annak is az lenne :)
2017. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!