Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezzel/ezekkel mit tudok...

Ezzel/ezekkel mit tudok kezdeni? ( Komoly válaszokat várok )

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, viszont van egy kis "önbizalom hiányom ". Az a baj , hogy ha pl. rá kellene írni egy lányra , akkor nem tudok. Ha bulizni készülünk és mondjuk tudom már 2 hete hogy jajj de jó hétvégén buli, akkor addig nagyon várom, majd aznap el megy az egésztől a kedvem, volt h el se mentem. Ha haverokkal el kell menni valahova, akkor szintén nem mindig megyek el , ugyan ez miatt. Ha mondjuk fel vagyok öltözve szépen , csinálnak rólam egy képet, szintén nem merem sehova se felrakni, mert félek hogy megszólnak,pedig mindenki mondja hogy jó. Ha társaságba vagyunk, idegenekkel, akkor mindig be vagyok feszülve. Ezzel mit tudok kezdeni?
2017. máj. 8. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányos részt kivéve tiszta te vagyok :D


Viszont sajna nem jöttem még rá a megoldásra :/ szóval nem tudok segíteni. De fel a fejjel!

2017. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 :

Az a bajom , hogy aki tetszik es nem ismerosom , nem merem bejelolni.

2017. máj. 8. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem lesz semmi. Lehet vissza se jelöl.

Veszteni nem vesztesz

2017. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyelj ha tetszik egy lány inkább élőben probálj közeledni ha pl egy buliban láttad ha nem is láttad élőben s nem is ismered csak hallottál róla jelöld be bátran és írj rá fiú vagy ez a dolgod nem várhatod,hogy ő írjon ha nem is ismert csak ne így írj :,,Szia mizu?,,mert lehet hogy nem fog vissza írni mert megmondja ez is hülye :)és ha csak láttad a képét hát nem tudom én inkább azt hagynám :))
2017. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!