Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok rossz időben?

Mit csináltok rossz időben?

Figyelt kérdés

fúj a szél, és esik. Ma elvileg fesztivál van a faluban, de ilyen időben ki megy le? xD


én amugy rossz időben rajzolni vagy rendet rakni szoktam... :D és ti?


2010. máj. 16. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Unatkozni és nyomorogni a szobámban, de én jó időben is ezt szoktam. Egyedül nem látom értelmét kimenni a házból, mit is csinálnék egyedül, barátaim meg nincsenek, akik eljönnének hozzám, vagy elhívnának.

14/F

2010. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gépezek, naplót írok és rajzolok általában :D

de az állataimhoz rossz időben is ki kell menni, szóval még ott is eltöltök egy kis időt ilyen időben.. :S

ma mamámékhoz megyünk, mert most van a házassági évfordulójuk, szóval ma enni fogok :D

2010. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Etyeki vagy?:) Ott van most borfesztivál. Ismerőseim mindig kimennek de most nem mondták. Hát igen elég szar idő van. Én benn ülök a szobámba leengedett redőnnyel és gépezek. Filmet nézek, GY.I.K.-ezek hasonlók. Lehet hogy olvasni, vagy tanulni is fogok.


17L

2010. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 haggyámán ***** válasza:
Lvl. 31-es paladin lettem. ;Đ
2010. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10:47-esnek: igen, Etyeki vagyok :D amugy tegnap még csak-csak volt ember, de ma már összepakolt mindenki... Hát igen... ezt elrontották, jövő hétre kellett vna tenni...
2010. máj. 16. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
10:47-es vagyok: Hát már biztos bánják. De én pl. nem szoktam átmenni borfesztre.
2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!