Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mikor ismerte meg a legjobb...

Ki mikor ismerte meg a legjobb barátnőjét?

Figyelt kérdés
mennyi idő után lettetek azok? 12/L
2017. máj. 15. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már általános iskola 1.osztályában ismertem meg,de amikor 6. osztályosok lettünk,padtársak lettünk,és onnantól vagyunk :D (Most 8.-osok vagyunk)
2017. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb barátnőm. Több barátom/barátnőm van, párral igen szoros a kapcsolat, de sztem felesleges rangsorolni.
2017. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Oviban volt egy, Mesi, de vele 6. után teljesen megszakadt a kapcsolatunk.

Viszont még 6. második félévében jött egy elég fura lány az osztályba. Mivel Mesivel nagyon jóba lettek, miután M. elment, úgy éreztem, kell neki valaki pótlék, mert senki mással nem volt olyan jóban. Kiderült, mennyire aranyos, életemben mégegy ilyen lányt nem ismertem. Sztem kb 7. félévére már legjobbak voltunk, és habár vannak hullámvölgyek, mikor nem érünk egymásra (sajnos főleg én rá), sosem hanyagolnánk egymást. Viszont a szüleim még mindig furának tartják, úgyhogy néha mondják, miért nincsenek "rendes" barátaim.

De nála melegszívűbb, kitartóbb, segítőkészebb és mellettemállóbb embert nem is tudok elképzelni.

20/L

2017. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5. -esként, mindketten lovagolunk ^^ fél évvel fiatalabb nálam
2017. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. osztályban... Az egész úgy kezdődött hogy volt egy csaj aki mindig próbálta befojásolni azt, hogy barátkozzak vele... De amikor beteg volt én mindig azzal a lánnyal lógtam és a hülyeségeinket együtt alkottuk meg. Az első ilyen alkalom után nem hagytam hogy kiközösítjük. Azóta már 6odikosok vagyunk, és soha nem veszünk össze mert ugyan olyanok vagyunk :3


13/l

2017. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015 tavaszán, fingom sincs, hogy mennyi idő után lettünk azok, de nagyon szoros a kapcsolatunk (apukám barátjának a lánya, együtt szoktunk lovagolni)
2017. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2017. jún. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!