Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez tényleges...

Szerintetek ez tényleges vonzódás?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem,hogy kezdek többet érezni a legjobb barátnőm iránt mint szimpla barátság...valahogy vonz(?). Nem tudom eldönteni,hogy valóban tetszik.Akkor biszex vagyok?Mivel már fiúk is ébresztettek bennem érzelmeket... 14/l

2017. máj. 31. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
És ha csak azért vonzódsz hozzá, mert tetszik, ahogy hozzááll a dolgokhoz, és összetéveszted? Vagy csak kedveled? De ha tényleg SZERETED, akkor vagy elmondod neki, és hülyének néz, aztán mondd, hogy csak vicceltél, várj lekapom a fejed, ezt a döbbent arcot meg kell mutatni a világnak, vagy minden jól sül el és ő is biszexuális, vagy elvesztesz egy barátnőt, de ez nyugi nem valószínű. Vagy eltemeted magadban az érzelmeidet. De jó lenne tudnod, hogy VALÓJÁBAN mit érzel, mert nem biztos, hogy ez az. Sok szerencsét!🙂
2017. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod és a tippeket😊. Csak egy baj van,mégpedig az hogy magam sem tudom... a személyisége fogott meg viszont az ahogyan látja a világot,egyes részletei az én szemszögemből hagynak némi kivetnivalót maguk után... és valahogy képtelen vagyok elfogadni ,hogy netalán többet érzek puszta csodálatnál esetleg barátságnál..
2017. jún. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!