Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs életcélom! Segitenétek...

Nincs életcélom! Segitenétek megtalálni?

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves Fiú középiskolás tanuló vagyok Informatika szakra járok , ez a szakma ami érdekel is ( Programozás , szoftverfejlesztés , játékfejlesztés ) de az iskolában egyáltalán nem tanítanak ilyet sőt még Infot is csak ritkán (Word , Excel) .

Otthon viszont annyira nem köt le , de viszont úgy érzem ha lenne valami kihivás az egészben (szóval ha valaki adna egy ötletet hogy ezt meg azt csináld , vagy ha valaki "rendelne" tőlem valamit ) akkor talán lekötne ez az egész .


HTML , CSS és kis C# programozási nyelvekkel vagyok kibékülve.


Szeretek számítógépet összeszerelni és ehhez hasonlók.


De nem látom a jövőmmet , nem tudom hogy hol avagy egyátalán tanuljak-e tovább és ha igen akkor milyen szakra menjek (ami lehetőleg összefügg az Informatikával) !?


Valami tanács hogy hogy üssem el hasznosan az üres óráimat ?



2017. jún. 2. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy informatikából érettségizz, lehetőleg emelt szinten. De az is jó, ha közepen. Arra fordítsd az időd hogy gyakorolsz rá. Az a jó ha megírod 4-esre vagy ötösre majd. És akkor jelentkezz az eltére programtervező informatikusnak.
2017. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"HTML , CSS és kis C# programozási nyelvekkel vagyok kibékülve. "

A HTML nem programozási nyelv.

2 Tanulj valamilyen szerveroldali nyelvet majd csinálj mondjuk egy üzenőfalat amit elérsz a C# programból is.

2017. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kívülről jött válaszok sosem olyanok, mint amire magad jössz rá. Ismered a coaching fogalmát? Vannak kifejezetten informatikusokra szakosodott segítők is (pl AK Coaching), érdemes lehet beszélgetned egyel.
2017. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!