Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Szerelmes vagyok az egyik kollégámba?

Figyelt kérdés
Sosem tudom pontosan mit érzek, ahogy most sem. A mostani munkahelyemre pár hónapja érkezett egy új srác. Pont az ideálom, rögtön szimpatikus volt, bejött, de nem éreztem magam szerelmesnek. Szeretek vele beszélgetni, mindig azt nézem, hogy éppen merre jár, de úgy érzem talán én is bejövök neki. DE! Már csak egy hetet dolgozunk együtt, aztán másik munkahelyre megyek. Most tudatosult bennem, hogy többet nem látom és ez nagyon rossz érzés. Neki pár napja mondtam el, hogy elmegyek, azóta feltűnően sokat jön oda hozzám beszélgetni,mintha próbálna jobban megismerni, de nem lép semmit, nem mond semmi olyat amiről sejthetném, hogy akarna valamit, bár nem is az a fajta srác, Ő nagyon komoly. Kellett volna még egy kis idő, hogy jobban megismerjem és ha biztos lennék abban hogy valóban tetszek neki , akkor adtam volna alá a lovat, de így nem mertem kezdeményezni. Nagyon rossz, hogy többet lehet nem is látom és úgy érzem hiányzik, folyton az eszemben van. Lehet szerelmes vagyok? Hogy oldjam meg, hogy találkozhassak vele ezután is? Most nem merek neki semmit mondani, cikis lenne...Facebookon bejelölt még az elején, de nagyon ritkán van fent, nem posztol, még csak ott sem fogom tudni követni, hogy mi van vele... 20L

2017. jún. 8. 20:11
 1/1 anonim válasza:
100%

Nagyon egyszerű, úgylátom, hogy nincs akadálya a további ismerkedésnek: neked ha jól látom nincs senkid, és úgy tűnik neki sem. Egyszerűen csak kérdezz rá hogy nem mennétek e el valahová meginni egy kávét, vagy ilyesmi? Aztán fogja venni az adást, hogy ismerkedni szeretnél.

Szóval csak kérdezz rá, ennyi az egész.

Sok sikert!!!:)

2017. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!