Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Miért rázzátok folyton...

Fiúk! Miért rázzátok folyton a lábatokat?

Figyelt kérdés
Komolyan, minden 2. fiúnak akire ránézek, úgy jár a lába, mintha wc-znie kellene. De persze ez csak akkor ha ül.
2010. máj. 18. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rázni,és engem néha nagyon tud idegesíteni,ha valaki a környezetemben csinálja,főleg,ha surlódik is.
2010. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Farkunkat csak nem rázhatjuk mindenhol. Ki kellett találni valamit helyette. :D
2010. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

helló.

nekem van egy logikus következtetésem, bár lehet lesz ellenpélda is. :)

Nos szerintem a sportosabb, azaz a nem elhízott fiúk szokták rázni a lábukat, és azért, mert nem végeznek rendszeres testmozgást, egyébként lányokra ugyanúgy vonatkozhat. egy kövér ember, akinek alapban is nehezebben megy a mozgás, az valószínűleg nem csinálja ezt.

Nem akartam megbánta senkit sem, ez csak vélemény!


üdv

25/F

2010. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a kövérek is gyakran szokták, legalábbis én már láttam.
2010. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kövér osztálytársam aki nem beszél senkivel csak ül a sarokban és folyamatosan rázza a lábát. Az elméleted megbukott. :S
2010. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pedig a sportolókat én is gyakrabban látom rázni a lábukat. A "kövérek" közül egy sem csinálja.
2010. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

igazából, a kövért én a túlsúlyosra értetem, az aránytalanra, mert van nagydarab ember, azaz testes, ilyen masszív, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak(nő, férfi), de van a kövér, dagi, aki testnevelésórára sem járt iskola alatt. mert a testi adottságai, sajnos nem a legmegfelelőbbek, de hangsúlyozom ezzel senkit nem akarok bántani, csupán megállapítás.

üdv

25/F

2010. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De miért hangsúlyozod? Aki egy megállapításon megbántódik az h*lye.
2010. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
zene ritmusra főleg.
2010. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!