Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Trollok? Miért jó trollkodni...

Trollok? Miért jó trollkodni a neten?

Figyelt kérdés
Mi a motivációtok? Jobb kedvre derít? Kedvfüggő a trollkodás? (Mindig trollkodtok vagy csak időszakosan?) A téma váltja ki belőletek vagy az időjárás? Valós FB-profillal is ugyanúgy trollkodtok, mint nickkel? Volt, h utólag rosszul éreztétek magatokat egy beszólás miatt? A trollkodás pszichológiájára vagyok kíváncsi.
2017. jún. 15. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogy fenntartsuk a fajunkat.
2017. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kytana28 válasza:
83%
Genetikailag kódolva van. A T kod. De egyszer vilaguralomra torunk, légy nyugodt.
2017. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
51%
Most megmondom, hogy nem fogsz érdemi választ kapni. A trollok nagyrésze kisgyerek.
2017. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak emberek nem feltétlen csak gyerekek akiknek ez egyfajta szórakozás h bárkinek bármit beugathatnak / oda mondhatnak....


És semmi következménye nem lesz a dolognak. Ők azért teszik ezt mert örömet okoz nekik. Ennyi.

És mivel a net az egy személytelen rendszer nincs is félnivalójuk.


Ellenben pont ezért vannak a moderátorok és a tiltás opció is adot software-ben van oldalon. Vagy ahogy egy hsz-ben olvastam.

Há kapcsold ki a monitort oszt akko nincs zaklatás.

2017. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritkán trollkodom de azért szoktam. Szeretek nevetni és hülyéskedni, főleg ha magas labdát kapok. Nem bántam meg soha mert nem szoktam rossz indulatú dolgokat írni. Ha komoly a téma akkor nem trollkodom bele. Saját névvel is trollkodom.

Még amikor hülyeséget szólok hozzá vmihez általában akkor is vmi ellentmondásra próbálok rávilágítani. Az igazi trollkodás az mikor a poén semmilyen módon nem segíti a kommunikációt. Azt még ritkábban teszem de azért viccesnek tartom.

Haverjaimmal is sokszor hülyülünk akkor is ha épp komoly témákról beszélgetünk. Ha én felteszek egy komoly kérdést és kapok rá egy troll kommentet általában nevetek rajta. Legalábbis elmosolyodom. Még örülök is neki pl. ha vmi komoly problémám van és vki benyom vmi full butaságot (kicsit eltereli a gondolataim, jobb kedvre derít, rájövök hogy akármilyen nehéz helyzetben is vagyok nem muszály azt olyan komolyan venni).

Sztem jó dolog ha az ember akár még 100 évesen is tud deviáns kisgyerekként viselkedni. Szomorú dolog komolyan venni az életet.

Gyerekként nagyon utáltam a befásult embereket akik nem értik a viccet. Ma már megtanultam elfogadni és tiszteletben tartani őket. Azért még mindig azt gondolom hogy sokat veszítenek ezzel a hozzáállással.

2021. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!