Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit fogok még nőni?

Mennyit fogok még nőni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 168 cm. Apám 172 cm, anyukám 165. A célom a 185 cm, és azt szeretném tudni, hogy ez egy reális cél-e, hisz génjeimben inkább anyukámra hasonlítok, és az ő testvére 194 cm, vagyis brutálisan magas. Van erre esély, mit tegyek érte, hogy többet nőjek egy nyár alatt (ugye ilyenkor növünk a legtöbbet)? Van erre valami tornagyakorlat, vagy sok tejet kell innom, stb? (Még annyi, hogy már lemutáltam, és hogy számít-e ez valamit???) Várom válaszaitokat!

2017. jún. 16. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A géneknek van hozzá köze, amien nemű vagy arra a nemű szülőrde 50%-nál nagyobb arányban hasonlítasz genetikailag.

A mási szülőre 50%-nél kevesebb arányban...

Pl: én 190 vagyok, apai ágon átlag 210-180

anyai ágon átlag 170-160

A másik hogy a szüleid testvérei nem ugyan olyanok, nem az ő génjeiket öröklöd. A nagyszülők, és a saját szüleid génjét kell figyelembe venni.

Ahogy így elnézem most vagy 168, 14 évesen akkor kb 180 lehet a max. De az tényleg a max. Ellenben ha az azonos nemű szülőd magasabb akkor, lehet több.

2017. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!