Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emberek megbámulnak, írigykednek?

Emberek megbámulnak, írigykednek?

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok előre szeretném leírni, hogy tényleg nem felvágásból írom ide a kérdést csak már szeretném kiönteni a lelkem mert erről a dologról nem igazán tudok senkivel beszélni mert akkor én tűnnék beképzeltnek. A suliban van a legtöbb problémám ebből mert, ha az utcán megbámulnak a fiúk vagy csúnyán néznek ellenségesek ezeket a dolgokat még elviselem de az zavar, ha a közvetlen környezetem folyamatosan ezzel van elfoglalva. Írok egy kicsit arról, hogy is nézek ki fekete rövid hajam van fekete szemeim vékony jó alakom van középmagas vagyok és szép arcom nem akarom túl ragozni de tényleg egy olyan fiú vagyok akire azt mondják, hogy nagyon gyönyörű. De igazából teszek is a szépségemért mindig ápolt vagyok megcsinálom a hajam divatosan stílusosan öltözködöm jó ruhákba járok szóval nem könnyű mindenre odafigyelni, hogy az eredmény tökéletes legyen. Nem kevesen mondták rám, hogy különlegesen szép fiú vagyok. A másik gond az, hogy nemcsak szép vagyok de a szüleim eléggé gazdagok és tényleg mindent megkapok és nem is nagyon kell érte semmit tennem szóval kimondom, hogy nagyon hálás vagyok az életemért mert ennél szebbet elképzelni sem tudnék csak ugye a beteges féltékenykedés már nagyon zavaró. A legnagyobb problémám azzal van, hogy az osztályon belül is sok fiú van, akiknek nagyon szemet szúr az én külsőm vannak, akik elfogadják, hogy ők nem lehetnek ilyenek és megbékélnek vele de úgy 5-6 fiú nagyon irigy mert bár páran közülük mindent megpróbálnak megtenni érte az eredmény mégis az lesz, hogy fele olyan szépek sem tudnak lenni mint én. Néhányan csak csúnyán néznek és látom, hogy óra közben vagy szünetekben engem figyelnek és ilyen utálattal irigységgel néznek rám néha pedig teljesen megváltoznak és tökre nyalni próbálnak ez még régebben volt jellemző most már inkább csak süt róluk a féltékenység. Viszont az egyik fiú vele van a legnagyobb problémám beszólogat meg szinte már meg akar ölni a szemével irigy arra a figyelemre is, amit én a lányoktól kapok mert szinte mindenkinek én jövök be és főleg a probléma az is, hogy ezeknek a lányoknak a kiszemeltjei is inkább engem választanának nem tudok már mit csinálni velük még év vége felé is inkább a lányokkal lógtam mert ők legalább nem féltékenykednek de hát ez sem állapot mert akkor meg ebbe köt bele az a fiú de egyértelműen csak irigy mit lehetne tenni?


20/F



2017. jún. 19. 23:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Rossz kategoria bocsi. Privibe megy kép ha kell.
2017. jún. 19. 23:02
 2/13 anonim válasza:
82%
Ismerek helyes srácokat, a többi sràc nem nézi ki mert nagyon nyitott, barátkozós, viszi a bandát. Imádják mint havert, követik. A dagik, a bénák is. Mindenkivel közvetlen. Nem a külső váltja ki hogy valakit kinéznek és utálnak.
2017. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%

mondd,hogy csak troll vagy!

Vagy ez lehet valódi?Ez most komoly?

Húba meg...

2017. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk viselkedj normálisan....

Süt a kérdésedből,hogy egy egoista díszhím vagy,aki mindenkit lenéz maga körül.

Az ilyeneket nem szokták szeretni a való világban...

Vagy menj el magánsuliba,ahol hozzád hasonlók vannak,vagy szállj le a földre,és ne a külsődtől meg a szüleid pénzétől legyél valaki...,hanem a saját tetteidtől,saját eredményeidtől...akkor majd nem fognak ennyien utálni.


Egyébként meg egy pszichológus is el kellene,mert nem körülötted forog a világ.

Az már régen rossz,ha azt hiszed,hogy az utcán mindenki téged bámul...

2017. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
93%
20 évesen milyen osztályba jársz?
2017. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
83%
hatodikba.Lehet,hogy ezért nem tud beilleszkedni
2017. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista és gimibe járok. Mellette munka. (Esti gimi)......
2017. jún. 20. 05:47
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Kőgazdag szülők, de te esti gimobe jársz, és mellette dolgozol. Hát peeeersze.
2017. jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Andersen
2017. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Bocsika, de hánynom kell az ilyen srácoktól. És már gimis koromban is hánytam tőlük. A normálisabb csajok tuti nem buknak rád, max. a plázacicák. A 17 éves lányom rád sem nézne.

Többek között: pasinál a vékony alak NEM jó alak.

2017. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!