Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ez a "SKRT SKRT"?...

Mit jelent ez a "SKRT SKRT"? Mert sok Amerikai rapben hallottam már de fogalmam sincs hogy mi lehet

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Nálad fizetős lett a Google?

2017. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha
2017. júl. 4. 16:01
 3/10 anonim válasza:
70%
jókat hallgatsz, pacsi ;)
2017. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A legtöbbet Young Thug, Travis Scott, Lil Wayne, Lil Pump,Bobby Smhurda, Big Sean-t szoktam :) te kiket?
2017. júl. 10. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Azt jelenti reppül: befostam, befostam!
2017. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A RAP szövegekben hangutánzó szó, a kerekek súrlódása.
2017. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az általad említetteken kívül: Lil Yachty, Lil Uzi Vert, Kodak Black, NBA YoungBoy, XXXtentacion, A$AP Rocky, A$AP Ferg, Kid Cudi, Future, Tyga, Honey Cocaine, Rich Homie Quan, 2Chainz, YG, Kendrick Lamar, 21 Savage, Keith Ape, Gucci Mane, Kevin Gates, French Montana, Rich The Kid, Playboi Carti, Meek Mill,
2017. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezeket kihagytam: Yo Gotti, Juicy J, Kid Ink, Wiz Khalifa, Migos, Rae Sremmurd, Post Malone, J Cole
2017. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tamas0402 válasza:
17%
Látom mindenki űberokos de a kistesót nem okítjátok. Az általad említett ismétlődő kijelentés - azaz az SKRT SKRT - a squirt-squirt azaz spricc-spricc szóöszzetétel, amely utalhat akár egy megtermett néger rapper farkának tartalmára mely a kritikus pillanatban egy feltételezhetően nő nemű egyedre csurran-cseppen és/vagy egy nőnemű - kellően felajzott - egyed tetszésének kinyilvánítására, hüvelyi váladék kilövelléseként.
2017. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

The word represents the sound of rubber wheels when you drift or turn abruptly.


Nowadays, used as a slang word to express excitement and humor. Often used as "skrt skrt" with a minor voice crack.


Szóval hiába próbáltál nagyon-nagyon kemény gyereknek tűnni, nem jött be, idióta :)

2017. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!