Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én undorodok a lábaktól?

Csak én undorodok a lábaktól?

Figyelt kérdés
Undorítónak tartom ha valaki papucsban vagy valami nyílt lábbeliben járkál az utcán és látnom kell a lábát, szerintem be kellene tiltani mert undorító. Na meg a lábfétisről ne is beszéljek attól meg hányok. Szeirntem nem illendő, hogy valaki a lábát (bokán alul) mutogassa. Ti mit gondoltok erről?

2017. júl. 4. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én meg tőled hányok.
2017. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
60%
Végre valaki... Igaz nekem a papuccsal nincs bajom, de a lábfétis nagyon taszító.
2017. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Női láb szerintem oké. De amikor férfiak az utcán így vannak, az tényleg gusztustalan (bár én ezt nem veszem észre, nem figyeltem). A strand oké, az ezért van, de az utcán, nem illendő. Ezért én férfiként nem is szoktam így járni. Nőknél, lányoknál aranyos, belefér, de ott is bizonyos életkorig inkább.
2017. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Én is így vagyok vele
2017. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Oké, köszi, kit érdekel szerinted mi az illendő és mi nem😊
2017. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
79%
Azt gondolom, hogy nagy baj, ha valaki a saját érzelmi, mélylélektani dolgaihoz akarja igazítani az Univerzumot. Ha engem zavar teszem azt, hogy valaki lovakat szeret sz..o.pni, akkor nem nézem, amikor csinálja vagy közzéteszi. Gondolj bele, hogy amire meg te vágysz, ami téged izgat, lehet, hogy egy rakás más ember gyomrát kifordítja. Na és? Nem nézik. Te se mustrálgasd a lábakat, ha annyira undorodsz tőlük. fedezd fel pl. a műemlékek homlokzati díszeit. ;) Lehet lepontozni... :D
2017. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek a válszok alapján egyessek nagyon szépen bemutatták miért van ott Magyarország ahol. Ez az én véleményem és nem kell elfogadni kérdést tettem fel illik válaszolni és nem valami oltári nagy hülyeséget írni. Köszönöm.
2017. júl. 5. 07:41
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Hagyjad már ezt a dumát, hogy azért van Mo ott ahol... ez ebben az esetben egy óriási nagy közhely, illetve nem tudom, hogy hogy jött ide. Épp te akarod betiltatni, mint kb egy diktatúrában, mert az valóban jobb lenne, hmmm :D


Én fiú vagyok és abszolút nem tartom undorítónak vagy taszítónak egy lány lábát, ahogy más testrészét sem (persze ne legyen olyan bőrkeményedéses, mint Tarzané; ne legyen gombás, stb) Attól, mert neked nem tetszik, hát ez van. Amúgy is a szépség eléggé relatív dolog, ha valaki valakinek nem tetszik, akkor hordjon maszkot?

De ettől függetlenül heteroként nem undorodok egy normális, ápolt fiú/férfi lábtól, persze ettől függetlenül ne nyomja az arcomba...


Egyébként nekem van lábfétisem, eléggé vonzanak a lábak fenék és onnan lefelé, de csak az ízlésemnek megfelelő (vékony+ápolt). Ha pedig tényleg tetszik egy lány, szexuálisan vonzódok hozzá, akkor nem undorodok tőle. Akár még bármennyire is taszítónak hangzik, de remélem hányni mész ezután: az izzadt lábát is végignyalom :P

Szerintem pedig a lábfétis normális keretek közt (hacsak nincs fóbiaszerűséged) nem undorító. Azért, mert valakit fel tudnak izgatni a lábak? Engem spec. ugyan úgy fel tud más testrész is. Nem hiszem, hogy egy normális párkapcsolatban, vagy bármilyen egyéb kapcsolatban olyan hú de nagy probléma lenne, főleg a többi fétist tekintve. Az tényleg olyan oltári nagy probléma, ha PÉLDÁUL valakit jobban felizgat egy lábfej látványa, mint a melleké...


Egyébként biztos nem csak te vagy így vele, látod más is egyetértett veled. Sok embernek van valamilyen fóbiája. Strandot kerüld és csak előre nézz az utcán! Persze lehet véleményed, hisz még jogod is van hozzá, mindenki elfogadja, hogy te undorodsz, ha még különösképp senkit sem érdekel, de mit vártál? Mindenki, vagy sokan egyetértenek veled? Szerintem az emberek többségének nincs vele problémája és el lehet gondolkodni, hogy valószínű ez a probléma lényegében csak téged, illetve eléggé kis csoportot érint.


A saját lábaddal egyébként mi a helyzet?

2017. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Épp olyan szélsőség az "undorodom tőle", mint maga a lábfétis.. Csak ellentétes polaritással.. Csak mondom. :D
2017. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Ok, ezt aláírom, így is nézhetjük. Viszont szerintem mindig elfogadottabb bármely testrész iránti "túlzott vágy", mint undorlat. El nem tudnám azt a szituációt képzelni, hogy meztelenül fekszik egy lány az ágyban és ráerőszakolom a zoknit vagy akármit CSAK azért mert undorodok a lábától.

Akkor sem tartom annyira normálisnak az undorlatot és bármely más testrészre nézve sem, főleg az ellenkező nem esetében (vagy amihez vonzódik)

Mégis más nem szeretni, utálni egy színt, ételt, italt, stb, vagy undorodni pl. pókoktól - fóbia, mint konkrétan undorodni egy testrész iránt, de még ránézve is. És még csak nem is arról van szó, hogy simogatni, puszilgatni, stb a lábát, hanem pusztán ránézés. És a kérdező globálisan kérdezte, tehát tök mind1, hogy milyen nemű illető lábfejére néz.

De még mindig jobb egy láb, mint egy kézfej :D

Bár igaz, de én így nem venném egy lapra a kettőt, hogy ugyan az csak ellen ellentétes polaritással :D

2017. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!