Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lényege az álmodozásoknak?

Mi lényege az álmodozásoknak?

Figyelt kérdés
..ha sokszor elérhetetlennek tűnnek?
2010. máj. 21. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom...:S De én mindig szoktam :D
2010. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább álmaimban boldog lehetek ha az életben nem lehetek az
2010. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. mondasz vmit :D
2010. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ha az álmaidban mindig boldog vagy , de az életben nem lehetsz az, egy idő után nem kezd el frusztrálni a dolog??

Úgy értem, van egy határ amit nem kéne átlépni.

Lehet,hogy néha nem elég az álmodozás.

Aztán jön az,hogy valaki bekattan tőle??:D

2010. máj. 21. 20:01
 5/10 anonim válasza:
Pótoljuk azt, ami kimaradt, kimarad az életünkből. Valamilyen szinten.
2010. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azért álmodozok, mert jól esik. Jó elképzelni dolgokat, amik igazából sosem történnének meg. Ha belegondolok, milyen az életem azon dolgok nélkül, amiket csak elképzeltem, akkor nem olyan jó ez az életem. Az álmodozós jobban tetszik.

18/L

2010. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, én úgy vagyok vele, hogy amikről álmodozom, azokat próbálom megvalósítani, hogy pár év múlva valóság legyen. És az álmodozás segít abban, hogy ha nehézségekbe ütközöm, tudjam folytatni.

Na persze én nem unikornisokról, meg edwárdokról meg kitudjamégmikről álmodozom...

19/L

2010. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mert a képzeletedbe bármit megtehetsz, bármit megkaphatsz. Csak az szar mikor feleszmélsz... =(
2010. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt, ha álmodozol az másnap olyan lesz, mintha úgy történt volna meg az előző nap (persze tudod, hogy nem) de mégis jó érzés :)
2010. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amióta nem szeretem félrevezetni magam, azóta szinte mindig valamiféle gyakorlásnak tekinthető álmodozáson kapom magam. Azért mégiscsak álmodozás: segít előre tudni, hogy akár kedvezőbb, akár kedvezőtlenebb helyzetben mit és hogyan sikerülne feldolgozni a szokásos, egyszerű mentalitással. Nem kínzom magam takaros fehérnépeket vízionálva sem (főleg hogy a látvány az utcán sétálgat meg a strandon hever is), és a bizonyíthatatlan furcsaságok közül is azokkal játszadozom gondolatban szívesebben, amiket többé-kevésbé lehetségesnek sejtek (még ha nem is fogadom el szinte biztosan lehetségesnek az esélyek alapján). Önző álmodozások pedig évek óta elkerülnek. Nem én vagyok itt az érdekes :) 29f
2010. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!