Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eddig a leghajmeresztő...

Mi volt eddig a leghajmeresztőbb/legreménytelenebb/legnagyobb terved az életben amit meg akartál csinálni? Látsz rá valami esélyt hogy megvalósítsd?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

valami új találmányt akartam létrehozni :D

de persze ez nem fog megvalósulni..

2010. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mindig is a mekiben akartam kajálni
2010. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy emberfeletti képességem legyen bármilyen . De erre kb semmi esély nincs :(
2010. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
teletetoválni a testem :D
2010. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Világuralom, és halhatatlanság. Teljesülni fog.
2010. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefogyni, igazán boldog lenni. Elfelejteni azt a rengeteg szörnyűséget, amit gyerekként átéltem, felvinni az ömbizalmam legalább a nullára. Nem hiszem, hogy sikerül valaha...
2010. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lefogyni, közkedvelt lenni, intelligens, normális, kulturált barátok, boldog élet, jó bulik, industrial/cybergoth szubkultúra, industrial, ebm és annak minden fajtájának teljes megismerése, és ismertnek lenni ebben a szubkultúrában.

ja, és szeretnék fiú lenni, és szeretnék katonaingben járkálni, nem akarok a külsőmmel foglalkozni, de mégis szeretnék jól kinézni. azt akarom, hogy féljenek tőlem, furcsának, különlegesnek lássanak, de azt is lássák, hogy lehet velem beszélgetni. nem akarok a külsőmre nagy hangsúlyt fektetni, azt akarom elérni, hogy lássák hogy van bennem valami.

ilyen ember szeretnék lenni.

14 éves vagyok.

teljesen sosem fog megvalósulni, de próbálkozom. reménytelen. beleőrülök abba, hogy milyen ember vagyok.

2010. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!