Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretem, ha az ég...

Csak én szeretem, ha az ég teljesen fekete?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elborúl az ég, jobb hangulatom lesz. A napsütéstől, meg lehangolódok. Karácsonykor is amikor Szenteste van én azt nézem, hogy milyen szépek a fekete felhők. A szüleim szerint ez nem normális, hogy ha valaki azt szereti, hogy ha elborúlt az ég. Ennek vannak-e lelki okai vagy ez teljesen természetes? 16/érdeklődő F

2017. júl. 25. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Én is jobban érzem magamat..szeretem a vihart, jó nézni, reggel mosolygok ha arra kelek hogy dorog egy nagyot.

Ennek az oka nálam hogy nem szeretem az embereket, es olyan mintha mindenki eltűnne, nem maszkal erre senki csend van kint nem nyirnak füvet stb ..meg alapból tetszik

2017. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy kicsit karácsonyi hangulatom szokott lenni ha be van borúlva.
2017. júl. 25. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
én a rosz idöt nagyon szeretem én akor nagyon tudok aludni és ez az érzés ami neked van ez normális mert mindenki mást szeret :d
2017. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a borongósabb időket. Nem kell emögött kóros pszichés okokat keresni, önmagában ez teljesen normális.
2017. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!