Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számítógép függő vagyok, mert...

Számítógép függő vagyok, mert itthon mást nem tudok csinálni. Mit tehetnék ellene? Bővebben lent. ,

Figyelt kérdés
Nahszóval anyám szerint számítógép és netfüggő meg msnfüggő vagyok. igaz, hogy egész nap ezeken lógok,de azért, mert msn-en ismerkedem, és van is egy fiú, akivel nagyon jóba vagyunk..igaziból őt várom egész nap :$ ezt mégse mondhatom el... na szóval a másik meg az, hogy itthon mást se nagyon tudok csinálni. tanulni? persze XD , olvasni? amit kiakartam kiolvastam. takarítás megvan. más nem jut eszembe :// van egy 8éves öcsém, de nagyon rossz a kapcsolatunk, nem szeretek vele játszani. és nem is nagyon járok el sehova.. 14/L
2010. máj. 23. 23:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
igaziból az msn az életem. ott vannak jó barátaim :S van egy az osztályból is, de msn-en is sokkal jobbak, akiket várok mindennap h mikor tudok velük beszélni..főleg fiúk .. a családommal is kevés időt töltök, de nem is nagyon akarok velük..
2010. máj. 23. 23:16
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Erre mondják, hogy kocka.
2010. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
plá, akk kocka. mit tehetnék? -.-
2010. máj. 23. 23:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is 22/f


itt fórumozok játszok

szintetizátoron tanulok

2010. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem menj osztálytársaiddal/barátaiddal mozizni, szórakozni vagy akivel msnen megismerkedtél.
2010. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

megértelek:) én is ugyan ebben a helyzetben vagyok:/ ez a fiús dolog is:D pont ugyan ez van nálam is.:S olvastam, hogy nem nagyon jársz el sehova. szerintem 14 évesen biztos elengednek a szüleid pl: barátnőiddel sétálni, vagy ha van mozi, pláza a közeledben oda. :D mikor van kedvem, én szoktam parkba sétálni, stb. :) remélem valamennyit tudtam segíteni:D

15/L

2010. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
WoW-ozz xD xD
2010. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szía.

Én is ilyen voltam egészen tavaly nyárig.

Biztos van az osztályodban is barátod/barátnőd. Menj el vele/velük valahova. Sokkal jobban fogod élvezni, mint egész nap a négy falat meg a gépet. :)

14/L

B

2010. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen. az a baj h régebben még ki hívtak, de mindig nem-et mondtam, így már nem is hívnak...
2010. máj. 24. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor hívd le te. :D Szerintem ha lehívod őt/őket, akkor megint "rákap(nak)", hogy hívjanak. :D Gyönyörű magyar mondat lett, de remélem azért érted. :D

14/L

B

2010. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!