Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az, ami miatt változás...

Mi volt az, ami miatt változásokba kezdtél?

Figyelt kérdés

Sokan szeretnénk változtatni magunkon,az életvitelünkön,de ez nehéz tud lenni, halogatjuk.Mi volt az az esemény, ami után elhatároztad magad és átalakítottad az életed?

Külső,belső tulajdonságok, munkahely lecserélése,bármi..


Pl.: El voltál hízva, egy csapat idegen kiröhögött milyen dagadt vagy, és elkezdtél egészségesen enni,sportolni



2017. aug. 10. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kezdtem érezni, hogy nem haladok sehova, csak egy helyben toporgok. Fogtam egy spirál füzetet és összeírtam, hogy miben szeretnék változni/fejlődni, aztán elkezdtem csinálni.
2017. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az exem. Bennem elnek a szavai, es probaltam megvaltozni hogy neki bizonyitsak. De rajottem felesleges, mert nem voltam onmagam. Vannak emberek akik elfogadnk olyannak amilyen, o nem tudott. Igy jart. Kicsit sajnalom, mert sokat veszitett, de majd a karma.:)
2017. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még folyamatban van, de az utóbbi időben rengeteget gondolok rá, hogy most már elég muszáj változnom.

Számomra az "indította" be a folyamatot, hogy egy hozzám közel álló családtag (sajnos a korából kifolyólag nagyon is reális) halála miatt aggodalmaskodok. Fogalmam sincs mi lesz ha már nem lesz mellettem, így ez egy józanító pofon volt számomra, hogy változnom kell. Már csak ténylegesen tenni kell érte.


Idegenek véleménye számomra már nagyon rég nem releváns, így bizitos nem egy rossz beszólás miatt érném el azt a pontot, hogy gyökeresen változtassak magamon.

2017. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rajottem, hogy kell nekem egy harem..;)
2017. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én akkor változtattam, amikor már elég sz*r volt az életem. Amíg nem volt elég sz*r, addig nem.

2017. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Engem az elso szerelem hajtott meg :)

Hiaba. En tudtam magamrol, hogy dagadt voltam, mert ki kell mondani, az voltam. 15 evesen 90 kilo rengeteg. Mindig is zavart, de sosem tettem ellene. Aztan a legelso (sajna viszonzatlan) szerelem arra kesztetett, hogy jobb alakot erjek el. 3 honap alatt 19kg-t adtam le rendszeres mozgassal, es helyes taplalkozassal. Szerencse ez alatt az utnak a kozepen rajottem, hogy erdemes ezt csinalni, igy mamar ezt inkabb magamert teszem :)

17/f

2017. aug. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy fiú miatt,aki azt mondza,nem vagyok elég érett hozzá.
2017. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!