Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki annyira érzelmes, hogy egy nagyobb sérelem után már soha többé nem lesz önmaga?

Figyelt kérdés

Nem érdekel sem a párkapcsolatok, sem a szex(!), lehetett volna mindkettőre lehetőségem méghozzá szép lányokkal, de egyszerűen nem érdekel, elutasítottam őket, konkrétan csak a munkámra koncentrálok és ennyi, kb már másfél éve tart ez az állapot

19/F



2017. aug. 16. 17:20
 1/4 anonim válasza:

Nem látom a kapcsolatot a kérdés és a kifejtés között. Szóval valahogy tegyük már össze légyszi, és akkor mindenki jobb rálátással tudna válaszolni.

Bocs az offért, ha ez annak számit.

20f

2017. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig jól megmagyarázta a kérdést. Ha egyszer nagyot csalódott, vagy csúnyán átverték, annyira kiábrándul a nőkből meg mindenből ami hozzájuk fűződik, hogy azt mondja, köszi én ebből nem kérek.

És igen, biztosan létezik, én ismerek két ilyen srácot. Viszont ismertem egy harmadikat is, na ez nála kb. 3 évig tartott, ő el is költözött az országból, hogy mindent elfelejtsék és maga mögött hagyjon, de most már nagyon boldog kapcsolatban él. Úgyhog csak az a kérdés, mikor jön el az életedbe egy olyan valaki, aki visszaadja a hitedet :) De addig koncentrálj csak nyugodtan magadra, a karrier erre, barátaidra, nincs abban semmi kivetnivaló.

24N

2017. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is ismerek egy ilyen személyt,aki egy nagy csalódás miatt nem tud már bízni a lányokban/nőkben.

És igen, létezik ilyen.. de idővel hidd el túljutsz rajta.

Csak meg kell próbálnod bízni másokban, mert nem mindenki ugyanolyan.

2017. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik egy mély csalódás szerelemben vagy jó barátban,megváltozathatja a személyiséget,az emberekhez,kapcsolatokhoz,élethez való hozzáállásunkat.
2017. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!