Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Hatalmi harc". Mit tennétek...

"Hatalmi harc". Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a gond, hogy van egy osztálytársam, akinek egyszerűen akkora az arca, hogy gond nélkül beszól bárkinek, nem mernek kikezdeni vele. Amúgy a srác nem izmos, inkább csak sportos. Focizik.

Én általában visszaszólogattam neki mindig, nem akartam belekerülni a sleppjébe... de ma tettlegességre került sor, és én nem ütöttem vissza. Megalázva érzem magam, és elégtételt akarok venni.

Nincsen tapasztalatom a verekedésekkel kapcsolatban, viszont már jó ideje járok egy küzdősportra, ráadásul a felnőtt kategóriába.


Szerintetek - megéri-e egy ilyen hülyeség miatt kockáztatnom mind a jelenlegi pozícióm, ill. egészségem?

Nem tudom, hogy jönnék ki a verekedésből, de nem túl erős a gyerek, inkább csak határozottabb, mint a többi.


Ha sikerülne lenyomnom, akkor jóval vissza tudnék venni az arcából, ami nem ártana neki. A sráccal még jó ideig össze leszek zárva, 8.-os gimnazisták vagyunk.



Mit tennétek a helyemben?

15/F



Ui.: Nem vagyok terhes, bikicsunáj, babi néni illetve "LOL XD".

Ha lehetséges komoly, és a kérdéshez passzoló válaszokat és tanácsokat várok.


2010. máj. 25. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy jó ötletem, de nem mondom el, mert majd új gimibe megyek, és bizots lesz 1-2 nagy arcú köcsög. :D
2010. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

17:41, ajj, akkor miért írsz, csak kíváncsivá teszel :P

Vagy küldd el priviben legalább..:P

2010. máj. 25. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne verd meg.Nem éri meg,hidd el.Nekem ezt egy volt csajom tanította,mert mindent az erőmmel intéztem el(lányokat nem bántok),ő mindig szavakkal vágott vissza mindenkinek,de úgy,hogy a másik megszólalni se tudott.Igaza van,a szavaknak hatalma van,csak jól kell őket használni.
2010. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

voltam hasonló helyzetben én is . szerintem ha nem vagy biztos abban , hogy felül maradnál a bunyóban , akkor inkább próbáld kicsit visszafogni az indulataidat. én mindig alul maradtam .

már jó ideje , rájöttem arra , hogy nem kell megverni senkit sem azért , mert beszólt , vagy basz0gat. Csak el kell hinned , hogy megveri majd a sors a nagy arcú gyereket . előbb vagy utóbb mindenki megkapja a sorstól/Jóistentől/ karmától , vagy nem tudni pontosan mitől a magáét az élete során elkövetett baromságai miatt .

Gondold csak végig. pl: lehúztam egy csomó embert életem során , meg loptam is , meg ilyen ökörségek , de esküszöm rövid idő múlva én kerültem a lehúzott szerepébe , egy másik szituációban . Vagy pl: főnököm nem akart kifizetni nekem egy csomó pénzt , átvágott engem elég szépen , mert kis tapasztalatlan kezdő munkaerő voltam , de egy évre rá őt vágták át a 10 szeresével. ez nekem bőven elegendő volt . tudtam , hogy olyan helyzetbe került más által mint amilyenbe ő hozott engem egy évvel azelőtt, és tudtam , hogy semmi közöm nem volt hozzá, de mégis megkapta a magáét . :D

nem tom érthető volt-e a bölcseletem , de remélem az volt .

22/f

2010. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha üt üss vissza!!!De ne azokkal a technikákkal amit azon a küzdősporton tanultál!!Mert akkor te húzod a rövidebbet.Gyomrozd meg vagy rúgd tökön...Az arcát ne bántsd mert akkor kész a bizonyíték de gyomorba mehet neki.Ha nem üt te se bántsd.

13/L

2010. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ő üt így van üss vissza de ne kezd vele ha ő sem kezdi na de ha beszól adsz neki egy bénítót vagy mit! ma velem egy lány akart verekedni!! avagyis magakart verni vagy mi volt de mindnek csak a szája nagy sztem.ne emeld fel a hangod mert ha szépen beszélsz idegesíti xD

13Ł

2010. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. Próbáld észre se venni,ha egy helységbe vagytok direkt ne nézz rá. Ez jobban fogja idegesíteni,mintha megütötted volna.

Kitartás!

2010. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én főznék neki egy jó bauxitfőzeléket :D



78/L

2010. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt. bár én lány vagyok és jobb a helyzetem.

a csaj mindig beszólogatott és terjesztett a hátam mögött dolgokat. .. balbalblaa..és ugyan ez lett belőle. a helyedbe visszaütöttem volna ott és akkor. szerintem szólj valakinek mert ez így nem jó. de ha nem mersz szólni senkinek vagy valami...akkor üss. elvégre biztos lenyomod:$ ha csak szavakkal "bánt" szólj vissza...gondolom sok barátod van ők besegíthetnének elvégre azért vannak a barátok hogy segítsenek ha bajvan.

14/L

2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mentem új suliba. Elfelejtetem a jó ötletem, de arra emlékszem hogy nagyon jó volt. xD
2010. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!