Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátnőm szörnyen undorodik...

A barátnőm szörnyen undorodik attól, hogy mások után igyon, vagy bármilyen más módon érintkezzen mások nyálával. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sem üvegből, sem pohárból nem iszik mások után, nem hajlandó olyan evőezközzel enni, amit mások már használtak (még akkor is csak nehézkesen, ha el van mosva), de idegen, vagy számára nem túl ismert és megbízott embereket megölelni sem hajlandó. Mindig ilyen volt, de nekem kicsit rosszul esik, hogy pl utánam sem iszik, és ezzel azt valahogy azt az üzenetet adja át, hogy én túl undorító vagyok ahhoz, hogy igyon utánam. Van még pár ember, aki hozzá hasonlóan nem iszik mások után vagy nem eszik más kajájából, de náluk ez nem olyan komoly, a barátnőm sokkal "finnyásabb". Nem tartom magam undorító embernek, gyakran tisztálkodom, semmi baj a higiéniámmal, de így is nagyon rosszul esik a dolog. Szerintetek érdemes magamra vennem? Vagy hogy tudnám ezt vele megbeszélni?

2017. szept. 2. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Te fiú vagy lány vagy ?

Amúgy én sem szeretek senki után enni inni, még családban sem. Nincs ezen mit megbeszélni, el kell fogadni és kész, ez van. Te miért akarod ráerőszakolni a nyáladat pl, miért nem tudod elfogadni, hogy ő ilyen ?! Csak mert neki el kellene fogadnia szerinted a te vagy mások nyálát. xd

2017. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez most barátság vagy párkapcsolat? van egy fóbiája.
2017. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tévedés, ez nem fóbia. A kutyám pl. mindenkit überelt, az ő szája, az ő orra, az ő nyála jöhetett, semmi problémám nem volt vele, nagyon szerettem, imádtam :D
2017. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, nekik ez a normális hogy nem esznek-isznak mások után. Én is ilyen vagyok, a saját anyám után sem eszek-iszok, utálok minden testi kontaktust. Egy olyan ember számára, akinek tök természetes a mások után ivás, ez persze hogy fura, ugyanúgy ahogy nekem fura hogy mások hogy képesek inni másvalaki üvegéből (sokan még meg sem törlik ááá).
2017. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!