Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok megbízható szakemb...

Hol találok megbízható szakembert Budapesten, aki segítene megismerni saját magamat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert nemrég múltam 27, és az elmúlt évek folyamán nem tudtam eldönteni, hogy mit is kéne csinálnom az életben, merre kéne tovább menjek egyrészt hogy ne utáljam magam, másrészt hogy boldog emberként élhessem az életemet.


Olyan családban nőttem föl, ahol a gyűlölködés és széthúzás volt az általános. Engem folyamatosan szidtak, vertek, állandóan azt mondták nekem hogy "hülye vagyok, tehetségtelen, értéktelen, nem értek semmihez, soha nem fogom vinni semmire az életben" stb.

Ezek után bármit is csináltam, soha semmi nem jött össze. Közben az engem körülvevő személyek állandóan kritizáltak, leszóltak, gúnyolódtak rajtam. Soha nem volt sikerélményem és általában az élet legtöbb területén balszerencsém volt mindennel kapcsolatban. Végeredményben egy mindenki előtt megalázkodó, csúszó-mászó, alkoholista rabszolga lett belőlem akinek se önbecsülése, se önbizalma és aki arról álmodik éjjelente, hogy milyen "jó" lenne meghalni, mert amúgy saját maga túl gyáva még az öngyilkosság elkövetéséhez is. Például ezekért utálom magamat hihetetlenül.


De megfogalmazódott bennem az a gondolat is, hogy azért utálhatom magamat, mert nem ismerem magam eléggé. Csak azt tudom magamról, amit már sokszor hallottam idáig is: "életképtelen vagyok és semmirekellő".


Igazából ennek a valóságtartalmát szeretném kideríteni, mert én csupán azt vagyok hajlandó elhinni, amire hathatós bizonyítékom van.


Aki tudna nekem szakembert ajánlani - aki ezügyben tudna segíteni - annak nagyon hálás lennék


2017. szept. 13. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
VI ker teréz krt 46. Napfényes Élet gyógyközpont
2017. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!