Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan sz*rhatnám le, hogy a...

Hogyan sz*rhatnám le, hogy a faluban ahol élek én vagyok kb. az első számú közellenség? Elköltözni nem tudok innen

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy rosszabb időszakom amikor ki voltam készülve idegileg, és ez megmutatkozott a viselkedésemben is néhány hónapon keresztül. Teljesen besavanyodott, idegileg kikészült állapotban voltam, mindenből elegem volt már, elegem volt a helybéli emberekből is, és ezt azt eredményezte hogy jópár helybélinek beszólogattam az utcán, néha elég durva dolgokat, kortól, nemtől függetlenül. Erről mostmár szépen lassan leszoktam ahogy jobb állapotba kerültem, kissé rendeződtek a dolgok az életemben, már jobban vagyok. Utóbbi 1-2 hónapban egyáltalán nem csinálok ilyeneket már. Viszont ettől függetlenül folyamatosan attrocitások érnek engem a településen, beszólogatnak, megfigyelnek hogy készülök-e valami rosszra ha szem előtt vagyok. Autósok direkt lelassítva mennek el mellettem sokszor hogy figyeljenek. Mindenki rajtam röhög a településen, és mindenki totál megvetően néz rám, hiába szoktam le ezekről a dolgokról.

Úgy gondolom ezen már nem lehet változtatni, így hogyan sz*rhatnám le a rólam kialakult közvéleményt itt?


2017. okt. 5. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, mostmár csinálhatok akármit itt akkor is utálni fognak. Pedig 2-3 ezer emberből aki itt él, nagyjából csak 20 ember lehet akinek beszóltam. De mégis elterjedt ennek a híre az egész településen és a hely fekete bárányává váltam
2017. okt. 5. 18:26
 2/4 A kérdező kommentje:
De már öngyilkosságon gondolkodok mert nem bírok ebben a közegben élni ahol így meg vagyok vetve. Azt hiszem nem is lenne ellenükre a halálom
2017. okt. 5. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbálj meg beszélni azokkal, akiket megsértettél, megbántottál a viselkedéseddel, mondd el nekik, hogy mi váltotta ki nálad és főleg kérj tőlük bocsánatot és kérd, hogy adjanak egy esélyt, hogy jóvátedd.
2017. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg munkát keresni a közelben és ott új emberekkel megismerkedni. Nem tudom hogy nem foglalkozhat által velük. Megváltozása se ők ezt úgyse fogják elhinni szóval hagyd rájuk. Próbálj meg nem figyelni rájuk, ha ezt nem tudod megtenni akkor lehet jobb lenne elköltöznöd. Az öngyilkosság semmire se megoldás! Nekik semmit sem jelentene csak azt bizonyítaná hogy igazuk volt veled kapcsolatban és nem is várhattak mást tőled. Viszont neked nem kell bizonyítanod nekik semmit. Ez a te életed ne mások szerint éld le
2017. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!