Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék optimistább,...

Hogyan lehetnék optimistább, pozitívabb, bizakodóbb?

Figyelt kérdés
Annyit előre bocsátok, hogy nem nyafogni akarok, meg nem is fogok. Úgy általánosságban ki mit javasolna, hogy pl. akár kitartóbb is legyek, hogy ne roskadjak sokszor magamba, és ne lássam olyankor a világot negatívan, amikor nem jön össze semmi, mert mostanában elég sokszor volt sok dolog ami nem jött össze, vagy nem úgy alakult ahogy elképzeltem, meg szerettem volna. Ebből kifolyólag eléggé el tud bizonytalanítani a tény, hogy megéri-e küzdeni a továbbiakban, de labilis se szeretnék maradni, hogy nem tudom milyen jövő vár rám meg ilyenek.. Ki mit javasolna nekem? Meghallgatok bárkit szívesen! Előre is köszönöm!

2017. okt. 12. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Olvass sok önismereti könyvet, mozogj sokat, esetleg próbálj ki valami lazító gyakorlatot. Hirtelen ennyi ugrott be. :)
2017. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az Istenbe vetett hiten nem gondolkodtál?
2017. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom mindenki tanácsát és köszönöm a válaszokat ment a zöld mindenkinek! Ha úgy van jöhetnek még nyugodtan válaszok én meghallgatok mindenkit!
2017. okt. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!