Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A Leventének van angol neve?

Hamimah kérdése:

A Leventének van angol neve?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos magyar név. Ha csak valaki nem talált ki rá angol megfelelőt, akkor nincs.
2017. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem talált ki senki angol változatot, szerencsére.

Ez a ritka magyar keresztnevek egyike. Nincs idegen megfelelője. Eredetét tekintve lehet nem magyar előzmény is, de csak feltételezés, s angolhoz annak sincs köze.

Ebben az alakban 100%-ban magyar.

2017. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Hát,hasonló pl a Lewy-ezt nem tudom létezik-e ilyen formában, és ha létezik is, nem tudom pontosan, hogyan kéne kiejteni, viszont van még a Luisznak legalább két formája:

Lewis -egyik játékban ez az egyik karakter neve, másik:

Louis

És akkor a simán Lui az meg Louie asszem:) Mint a Lui életében

Aztán ami még most esztembe jutott, és hasonlít, van

Kwentin Mcloud, a hegylakó, nem tudom, azt így írják-e, de még ez is hasonló a Leventéhez. Esetleg

Leslie , ami Lezli, de az se annyira olyan.

Ja és van még egy író is, a vezetékneve Tolsztoj, ő is Lev, talán Lúnak ejti, mint a Kutyák és Macskák c. filmben a főszereplő-kutya. A Googlefordító ki tudja mondani.

2017. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Most már csak azt áruld el, hogyan kapcsolódik ez a kérdéshez.
2017. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!